درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

پنجشنبه 21 آذر 1398 14 ربیع‌الثانی 1441 Thursday 12 December 2019

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.

مناظره جنجالی یکی از برادران اهل سنت با مجری وهابی

یکشنبه, 20 فروردين 1396 12:03 تعداد بازدید 655

این مناظره با صحبتهای مجری وهابی شبکه العربیه شروع می‌شود که می‌گوید:من به هیچ وجه در مقاومت حزب الله علیه اسرائیل تردید ندارم و این چیزی جداست، چرا که تنها وارد جنگ تابستان ۲۰۰۶ شد و پیروز شد، کسی نمی‌تواند در مقاوت حزب الله شک کند. 

  در این لحظه برادر سنی می‌گوید:خدا را شکر ما در زمانه‌ای هستیم که اسرائیل منتظر بیانیه حزب الله می‌ماند و از آن وحشت دارد، مردمش به پناهگاه فرار می‌کنند و بورس‌های اسرائیلی سقوط می‌کند، پیست‌های اسکی که پشت مزارع شبعا در داخل زمین‌های اشغالی هستند تعطیل می‌شوند، قبل از اینکه مقاومت شروع شود، اسرائیل در نزدیکی ما گردش می‌کرد، هرچه می‌خواست با خودش می‌برد و می‌آورد، هیچ کس هم جرات نمی‌کرد چیزی به او بگوید، اما امروز بیانیه‌های مقاومت هم حساب جداگانه‌ای باز کرده است، آنان که در مقاومتی بودن حزب الله شک دارند تکفیری ها، مفتی‌ها و کسانی هستند که ادعای شیخ بودن می‌کنند.
  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها