چاپ کردن این صفحه
مولوی عبدالغنی بارانی مدیر مدرسه دینی طوبی اهل‌سنت در زاهدان: علمای شیعه و سنی با وحدت و برادری دشمنان را نا‌امید می‌کنند
1394/07/21 3441

مولوی عبدالغنی بارانی مدیر مدرسه دینی طوبی اهل‌سنت در زاهدان: علمای شیعه و سنی با وحدت و برادری دشمنان را نا‌امید می‌کنند

مولوی عبدالغنی بارانی  اظهار داشت: علماء شیعه و سنی با هماهنگی و اتحاد از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون در برابر دشمنان ایستادگی و مقابله کردند، تا ملت ایران در برابر تمام ابرقدرت‌های جهان به پیروزی رسید.

 مولوی عبدالغنی بارانی  اظهار داشت: علماء شیعه و سنی با هماهنگی و اتحاد از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون در برابر دشمنان ایستادگی و مقابله کردند، تا ملت ایران در برابر تمام ابرقدرت‌های جهان به پیروزی رسید.

وی بیان کرد: بالا‌ترین شانسی که ملت ما داشت و در برابر دشمنان به پیروزی رسید، حرف شنوی و اطاعت‌پذیری مردم از قشر علما و روحانیون بود که موفقیت‌های بسیار زیادی را در چند دهه انقلاب به ارمغان آورده است.

بارانی با اشاره به اینکه مکلفیم در برابر آیات قرآن سر تعظیم فرود آوریم و به ریسمان الهی چنگ زنیم و از آن متفرق نشویم، اظهار داشت: منادیان وحدت در جامعه امروزی مقام معظم رهبری، علما و نخبگان و سران طوایف هستند که مردم از آن‌ها اطاعت پذیری کامل دارند.

وی بیان کرد: مردم مسلمان باید مانند یک خانواده و در زیر پرچم الهی باشند و بر اساس دستورات رهبر انقلاب و علما در راستای ناامیدی دشمنان گام بردارند چرا که علما مانند ناخدای کشتی ویا راننده ماشین است که مردم را سلامت به مقصد هدایت کند وبرساند.

وی در پایان تصریح کرد: اطاعت‌پذیری از مقام معظم رهبری و علما مشکلات جامعه را حل می‌کند و مردم را بیشتر با یکدیکر برادر و نزدیک می‌کند.

منبع : خبرگزاری تسنیم