درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

پنجشنبه 3 بهمن 1398 27 جمادی‌الاول 1441 Thursday 23 January 2020

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله : اصلاح اختلافها، از تمامی نمازها و روزه‏ ها برتر است
مولوی عبدالغنی بارانی مدیر مدرسه دینی طوبی اهل‌سنت در زاهدان: علمای شیعه و سنی با وحدت و برادری دشمنان را نا‌امید می‌کنند
1394/07/21 3587

مولوی عبدالغنی بارانی مدیر مدرسه دینی طوبی اهل‌سنت در زاهدان: علمای شیعه و سنی با وحدت و برادری دشمنان را نا‌امید می‌کنند

مولوی عبدالغنی بارانی  اظهار داشت: علماء شیعه و سنی با هماهنگی و اتحاد از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون در برابر دشمنان ایستادگی و مقابله کردند، تا ملت ایران در برابر تمام ابرقدرت‌های جهان به پیروزی رسید.

 مولوی عبدالغنی بارانی  اظهار داشت: علماء شیعه و سنی با هماهنگی و اتحاد از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون در برابر دشمنان ایستادگی و مقابله کردند، تا ملت ایران در برابر تمام ابرقدرت‌های جهان به پیروزی رسید.

وی بیان کرد: بالا‌ترین شانسی که ملت ما داشت و در برابر دشمنان به پیروزی رسید، حرف شنوی و اطاعت‌پذیری مردم از قشر علما و روحانیون بود که موفقیت‌های بسیار زیادی را در چند دهه انقلاب به ارمغان آورده است.

بارانی با اشاره به اینکه مکلفیم در برابر آیات قرآن سر تعظیم فرود آوریم و به ریسمان الهی چنگ زنیم و از آن متفرق نشویم، اظهار داشت: منادیان وحدت در جامعه امروزی مقام معظم رهبری، علما و نخبگان و سران طوایف هستند که مردم از آن‌ها اطاعت پذیری کامل دارند.

وی بیان کرد: مردم مسلمان باید مانند یک خانواده و در زیر پرچم الهی باشند و بر اساس دستورات رهبر انقلاب و علما در راستای ناامیدی دشمنان گام بردارند چرا که علما مانند ناخدای کشتی ویا راننده ماشین است که مردم را سلامت به مقصد هدایت کند وبرساند.

وی در پایان تصریح کرد: اطاعت‌پذیری از مقام معظم رهبری و علما مشکلات جامعه را حل می‌کند و مردم را بیشتر با یکدیکر برادر و نزدیک می‌کند.

منبع : خبرگزاری تسنیم

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها