درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

پنجشنبه 3 بهمن 1398 27 جمادی‌الاول 1441 Thursday 23 January 2020

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله : اصلاح اختلافها، از تمامی نمازها و روزه‏ ها برتر است
اجازه ‌‌ شکاف ‌در بین شیعه و سنی را نمی‌دهیم
1398/10/09 29

اجازه ‌‌ شکاف ‌در بین شیعه و سنی را نمی‌دهیم

امام‌جمعه اهل سنت سیراف با بیان اینکه ۹دی روز نمایش بصیرت و دشمن‌شناسی ملت آگاه ایران اسلامی است گفت: ان‌شاالله در روز دوشنبه این هفته با شرکت در مراسم سراسر استان بوشهراعلام برائت و انزجار از فتنه‌گران را ثابت خواهیم کرد.

شیخ حسین افروز صبح امروز در نشست دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، روز تاریخی 9 دی را روز تجدید میثاق با مقام معظم رهبری عنوان کرد  و اظهار داشت: دشمنان بدانند ملت ایران بیدار، هوشیار، آگاه، متحد و دشمن‌شناس است و هرگز اجازه نخواهد داد که در امنیت و انسجام و وحدت امت خدشه و شکاف ایجاد شود.

امام‌جمعه اهل سنت سیراف حماسه 9 دی را ناکامی دشمنان دانست و افزود: دشمنان با انواع ترفندها در صدد ناامیدی و یاس میان مردم هستند که فتنه‌های گوناگون طراحی می‌کنند.

وی 9 دی را روز شکست دیگر فتنه‌های کور مزدوران و عوامل نفوذی دانست و تاکید کرد: 9 دی روز شکست دشمنان اسلام و مسلمین و روز پیروزی دوستان و دلسوزان و همراهان انقلاب و نظام ایران اسلامی است.

شیخ حسین افروز  با اشاره به اینکه در حماسه تاریخی 9 دی ایران اسلامی عظمت، اقتدار، دشمن‌شناسی و آگاهی خود را به جهانیان نشان داد خاطرنشان کرد: در این روز همه قومیت‌ها و مذاهب در صف واحد با هوشیاری و اقدام به‌هنگام دشمنان را مأیوس و ناامید کردند.

امام‌جمعه اهل سنت سیراف بابیان اینکه در رأس همه فتنه‌ها دست آمریکای جنایتکار و حامیانش آشکار است، تصریح کرد: با رهبری و رهنمودهای حکیمانه حضرت امام خامنه‌ای حفظه الله تعالی، بدخواهان نظام در رسیدن به اهداف خود ناکام ماندند.

وی، با تأکید بر زنده نگه‌داشتن آرمان‌های امام و شهدا اظهار کرد: ان‌شاالله در روز دوشنبه این هفته با شرکت در مراسم سراسر استان بوشهراعلام برائت و انزجار از فتنه‌گران را ثابت خواهیم کرد.

شیخ حسین افروز اتحاد و انسجام را سبب ناکامی دشمنان دانست و افزود: دشمنان بدانند ملت ایران بیدار، هوشیار، آگاه، متحد و دشمن‌شناس است و هرگز اجازه نخواهد داد که در امنیت و انسجام و وحدت امت خدشه و شکاف و گسستگی ایجاد شود.

منبع : تسنیم

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها