درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

پنجشنبه 3 بهمن 1398 27 جمادی‌الاول 1441 Thursday 23 January 2020

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله : اصلاح اختلافها، از تمامی نمازها و روزه‏ ها برتر است
امام جمعه اهل سنت پیرانشهر : اتحاد و وحدت میان مسلمانان آنان را سربلند می‌کند/تفرقه عامل شکست
1398/09/23 72

امام جمعه اهل سنت پیرانشهر : اتحاد و وحدت میان مسلمانان آنان را سربلند می‌کند/تفرقه عامل شکست

امام جمعه اهل سنت پیرانشهر با تاکید بر وحدت و اتحاد میان مسلمانان گفت: بی‌شک وحدت، اتحاد و صمیمیت میان مسلمانان سبب سربلندی آنها در تمامی امور شده و کارهای جهان اسلام به خوبی پیش می‌رود.

ماموستا مصطفی محمودی امروز در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه پیرانشهر با دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و دوری از محرمات و با اشاره به اینکه خداوند متعال استفاده از برخی خوراکی‌ها را در قرآن کریم ممنوع اعلام کرده است اظهار کرد: یکی از آنها شرب‌خمر و مشروبات الکلی است که برای بدن ضرر و زیان فراوانی دارد و برای همین خداوند آن را تحریم کرده است.

وی تصریح کرد: انسان مومن نباید به استفاده و یا خرید و فروش و یا قاچاق مشروبات الکلی اقدام کند چون مورد نفرین مردم قرار گرفته و خداوند نیز آنان را مورد عذاب قرار می‌دهد.

امام جمعه پیرانشهر در ادامه با تاکید بر وحدت و اتحاد میان مسلمانان بیان کرد: بی‌شک وحدت، اتحاد و صمیمیت میان مسلمانان سبب سربلندی آنها در تمامی امور شده و کارهای آنها به خوبی پیش می‌رود.

وی اظهار کرد: از سوی دیگر اگر مسلمانان متفق و از هم دور باشند، دشمنان به راحتی بر آنها چیره شده و حیات جهان اسلام به خطر می‌افتد بنابراین وحدت و اتحاد وسیله پیشرفت همه مسلمانان است.

محمودی گفت: دشمنان اسلام از وحدت میان مسلمانان واهمه داشته و آن را برای تداوم حیات خود خطرناک می‌بینند و برای همین همواره سعی در اختلاف‌افکنی میان مسلمانان دارند.

منبع : فارس

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها