چاپ کردن این صفحه
سالانه گرافیک رضوی هفته وحدت در سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود
1398/04/30 113

سالانه گرافیک رضوی هفته وحدت در سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: سالانه و کارگاه گرافیک رضوی در هفته وحدت در سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود.

حسین مسگرانی در جلسه شورای سیاست‌گذاری سالانه و کارگاه گرافیک رضوی استان که در سالن جلسات این اداره‌کل برگزار شد، اظهار داشت: جشنواره گرافیک رضوی از سال گذشته به صورت دو سالانه برگزار شده که امسال این جشنواره را به صورت کارگاهی خواهیم داشت.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان گفت: جشنواره ملی گرافیک رضوی در سیستان و بلوچستان رتبه نخست جشنواره را در سال گذشته از سوی دبیرخانه جشنواره بین‌المللی امام رضا علیه السلام کسب کرده است.

وی با اشاره به اینکه چهار دوره از جشنواره ملی گرافیک رضوی در استان با موفقیت برگزار شده، تصریح کرد: سال گذشته 800 اثر در 2 بخش آرم و نشانه و پوستر به دبیرخانه جشنواره رسید که این رقم رشد خوبی را نسبت به سال‌های گذشته نشان می‌دهد.

مسگرانی خاطرنشان کرد: سال گذشته به دلیل بالا بودن کیفیت آثار رسیده به جشنواره داوری سختی داشتیم که در نهایت بهترین آثار از سوی داوران انتخاب شد و از میان برگزیدگان این جشنواره 2 نفر از هنرمندان استان موفق به کسب رتبه اول و دوم در بخش آرم و نشانه شدند.

منبع : تسنیم