درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

سه شنبه 19 آذر 1398 12 ربیع‌الثانی 1441 Tuesday 10 December 2019

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
سالانه گرافیک رضوی هفته وحدت در سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود
1398/04/30 115

سالانه گرافیک رضوی هفته وحدت در سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: سالانه و کارگاه گرافیک رضوی در هفته وحدت در سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود.

حسین مسگرانی در جلسه شورای سیاست‌گذاری سالانه و کارگاه گرافیک رضوی استان که در سالن جلسات این اداره‌کل برگزار شد، اظهار داشت: جشنواره گرافیک رضوی از سال گذشته به صورت دو سالانه برگزار شده که امسال این جشنواره را به صورت کارگاهی خواهیم داشت.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان گفت: جشنواره ملی گرافیک رضوی در سیستان و بلوچستان رتبه نخست جشنواره را در سال گذشته از سوی دبیرخانه جشنواره بین‌المللی امام رضا علیه السلام کسب کرده است.

وی با اشاره به اینکه چهار دوره از جشنواره ملی گرافیک رضوی در استان با موفقیت برگزار شده، تصریح کرد: سال گذشته 800 اثر در 2 بخش آرم و نشانه و پوستر به دبیرخانه جشنواره رسید که این رقم رشد خوبی را نسبت به سال‌های گذشته نشان می‌دهد.

مسگرانی خاطرنشان کرد: سال گذشته به دلیل بالا بودن کیفیت آثار رسیده به جشنواره داوری سختی داشتیم که در نهایت بهترین آثار از سوی داوران انتخاب شد و از میان برگزیدگان این جشنواره 2 نفر از هنرمندان استان موفق به کسب رتبه اول و دوم در بخش آرم و نشانه شدند.

منبع : تسنیم

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها