درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

شنبه 27 مهر 1398 19 صفر 1441 Saturday 19 October 2019

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه : اهل تسنن همیشه پیرو مقام معظم رهبری هستند
1398/04/22 71

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه : اهل تسنن همیشه پیرو مقام معظم رهبری هستند

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه با اشاره به ناکامی دشمنان در ایجاد خلل بین وحدت مردم اهل تسنن و تشیع، گفت: اهل تسنن همیشه پیرو مقام معظم رهبری هستند.

نماز وحدت آفرین جمعه امروز در مسجد شافعی کرمانشاه در سایه‌سار پرچم متبرک امام رضا(ع) برگزار شد.

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه در حاشیه این مراسم، اظهار داشت: مردم اهل تسنن نسبت به امام رضا(ع) ارادت دارند و هرساله با حضور در حرم مطهر امام رئوف عشق و ارادت خود را به اهل بیت ابراز می‌کنند.

ماموستا ملامحمد محمدی گفت: مردم اهل تسنن و تشیع از دیرباز با هم وحدت داشتند و در کنار یکدیگر باصفا و همدلی زندگی کردند و هیچگاه دشمنان نتوانستند در این وحدت خللی ایجاد کنند.

وی با بیان اینکه اهل تسنن همیشه پیرو مقام معظم رهبری هستند خطاب به خادمان آستان قدس رضوی، گفت: سلام مردم ولایت‌مدار اهل تسنن را به امام رضا(ع) برسانید.

سیدمحسن موسوی از خادمان حرم مطهر حضرت شمس‌الشموس(ع) در سخنرانی پیش از خطبه‌ها، اظهار داشت: مردم اهل تسنن همانند شیعیان عشق و علاقه خاصی به اهل بیت(ع) دارند و هرساله در مناسبت‌های مذهبی اهل بیت(ع) با حضور خود و وحدت هرچه بیشتر بین شیعه و سنی سبب برهم زدن نقشه‌های تفرقه‌آمیز دشمنان می‌شوند.

گفتنی است، در این دیدار و پس از اقامه نماز جمعه مردم با توسل به پرچم امام رضا(ع) به زیارت از راه دور توفیق یافتند و بسته‌های متبرک بارگاه ملکوتی ثامن‌الحجج(ع) در بین مردم توزیع شد.

منبع : فارس

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها