درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

شنبه 23 آذر 1398 16 ربیع‌الثانی 1441 Saturday 14 December 2019

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
امام جمعه اهل سنت ارومیه : اختلاف و تفرقه در بین مسلمانان بر اثر دوری از آموزه‌های قرآن است
1398/04/15 115

امام جمعه اهل سنت ارومیه : اختلاف و تفرقه در بین مسلمانان بر اثر دوری از آموزه‌های قرآن است

ماموستا عبدالقادر بیضاوی گفت: بی‌تردید این اختلاف و تفرقه‌ای که در دنیای مسلمانان حادث شده در اثر دوری از آموزه‌های قرآن کریم و سنت رسول اکرم صلی الله علیه و آله بوده است.

امام جمعه اهل سنت ارومیه در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه اهل سنت ارومیه با دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و دوری از محرمات بیان کرد: متاسفانه مسلمان‌ها در دنیای امروز در مقابل دشمن از خود ضعف نشان داده و دولت‌های اسلامی زیر تسلط اجنبی‌ها هستند.

وی تصریح کرد: علت نیز آن است که دین را ترک کرده همانگونه که خداوند متعال در قرآن کریم فرموده است که همانا ما دین را واگذار کرده اما بشریت به آن عمل نکردند و دنیایشان نابود شد.

امام جمعه اهل‌سنت ارومیه اظهار کرد: بی‌تردید این اختلاف و تفرقه‌ای که در دنیای مسلمانان حادث شده در اثر دوری از آموزه‌های قرآن کریم و سنت رسول اکرم(ص) بوده است.

وی افزود: متاسفانه اتحاد و وحدت و محبت در بین پیروان مذاهب اسلامی کاهش یافته و برای همین کشورهای استکباری توانسته‌اند که بر آنها مسلط شده و اختلاف در بین مسلمانان به وجود آورند.

منبع : فارس

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها