درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

چهارشنبه 1 آبان 1398 23 صفر 1441 Wednesday 23 October 2019

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
امام جمعه اهل سنت تکاب : اعدام شیعیان توسط سعودی‌ها نوید نابودی عربستان است
1398/02/07 147

امام جمعه اهل سنت تکاب : اعدام شیعیان توسط سعودی‌ها نوید نابودی عربستان است

امام جمعه اهل سنت تکاب با محکوم کردن اعدام شیعیان در عربستان گفت: بی‌شک این اقدام ظالمانه آنها نویدی برای متلاشی شدن و از بین رفتن حکومت عربستان است.

ماموستا یحیی اسماعیلی در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه اهل سنت تکاب با محکوم کردن سیاست‌های غلط عربستان سعودی اظهار کرد: متاسفانه رژیم عربستان 32 نفر از فعالان سیاسی شیعه خود را با اقدامی ظالمانه و به بهانه واهی و بی‌اساس و بدون رعایت موازین شرعی و قانونی اعدام کرد.

وی تصریح کرد: این عمل جنایتکارانه این مفهوم را می‌رساند که حکومت عربستان هیچ ارزش و احترامی به هم‌وطنان خود قائل نبوده و حقوق بشر را رعایت نمی‌کند و بی‌شک این اقدام ظالمانه آنها نویدی برای متلاشی شدن و از بین رفتن حکومت عربستان است.

امام جمعه اهل سنت تکاب گفت: بی‌شک حمله ددمنشانه عربستان به مردم مظلوم یمن که با حمایت‌های دولت‌های عربی انجام می‌شود، ظلم دیگر آنها در منظقه بوده است.

وی در ادامه با محکوم کردن اقدام آمریکا در تحریم فروش نفت ایران اظهار کرد: این اقدامی ظالمانه بوده و سیاسی کردن نفت و به صفر رساندن فروش نفت ایران اقدامی بسیار غیرانسانی و دور از عدالت بوده است.

اسماعیلی افزود: آمریکا با فشارهای اقتصادی خود بر علیه جمهوری اسلامی ایران می‌خواهد به اهداف شوم خود برسد اما مردم انقلابی و سلحشور مقاومت کرده و تحریم‌های آنان تاثیری نخواهد داشت.

منبع : فارس

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها