درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

چهارشنبه 1 آبان 1398 23 صفر 1441 Wednesday 23 October 2019

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
امام جمعه اهل سنت کنگان: اقدامات دولت سعودی را محکوم می‌کنیم
1398/02/07 124

امام جمعه اهل سنت کنگان: اقدامات دولت سعودی را محکوم می‌کنیم

امام جمعه اهل سنت کنگان با اشاره به اقدامات دولت عربستان گفت: قتل انسان‌های مومن و مسلمان عملی قبیح و دور از اخلاق اسلامی و انسانی است و قتل افراد بی‌گناه به هر بهانه‌ای را محکوم می‌کنیم و مورد غضب الهی است.

شیخ محمد جمالی در خطبه‌های نماز جمعه اهل سنت کنگان با اشاره به تلاش‌های سربازان گمنام امام زمان (عج) برای تامین امنیت در کشور اظهار داشت: امنیت حاکم بر بخش‌های مختلف کشور و کوتاه شدن دست تجاوز و ناامنی از سرزمین پهناور ایران در سایه رهنمود‌های مقام معظم رهبری و تلاش‌ها و از خودگذشتگی‌های سربازان گمنام و بی‌ادعا است.

امام جمعه اهل سنت کنگان با اشاره به نقشه‌ها، رفتارها، فشارها و سیاست‌های مغرضانه آمریکا و سایر دشمنان در ایجاد ناامنی سیاسی، اقتصادی و فرهنگی و به هرج‌ومرج کشیدن کشور ، هوشیاری این مردان خدا جوی و حضور آگاهانه آنان را موجب به بن بست کشیده شدن تمام نقشه‌های دشمنان دانست.

وی به اقدامات دولت  عربستان در حق مردم ستم‌دیده خود و سایر ملت‌های منطقه اشاره کرد و گفت: قتل انسان‌های مومن و مسلمان  عملی قبیح و  دور از اخلاق اسلامی و انسانی است و قتل افراد بی‌گناه به هر بهانه‌ای را محکوم می‌کنیم و مورد غضب الهی است.

 شیخ جمالی ضمن سفارش دولت تدبیر و امید به اهتمام و توجه جدی برای حل مشکلات مردم، با اشاره به فشارهای اقتصادی، سیاسی و فرهنگی آمریکا  به کشور عزیزمان ایران اسلامی ، مقاومت و صبوری و تلاش در جهت استقلال کشور و توجه به فرامین رهبری در تحقق شعار رونق تولید را بهترین حربه در مقابل این شیطنت‌ها دانست و از خداوند منان پیروزی ملت عزیزمان و غلبه بر توطئه‌های دشمنان و ذلت استکبار جهانی را خواستار شد.

منبع : فارس

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها