درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

پنجشنبه 31 مرداد 1398 20 ذی‌الحجه 1440 Thursday 22 August 2019

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
بیانیه اهل تسنن خراسان شمالی : سپاه معادلات استکبار جهانی را بر هم زده است
1398/01/21 552

بیانیه اهل تسنن خراسان شمالی : سپاه معادلات استکبار جهانی را بر هم زده است

اهل تسنن خراسان شمالی در بیانیه‌ای، اقدام امریکا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران را به شدت محکوم کردند.

علماء و روحانیون اهل سنت خراسان شمالی طی بیانیه‌ای، اقدام آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را مبنی تروریست خواندن به شدت محکوم کرده و این اقدام خصمانه استکبار جهانی را ناشی از ضعف و شکست مستکبران در مقابل این سپاه قدرتمند دانستند.

در این بیانیه آمده است: سپاه و بسیج از دستاوردهای مهم و کم نظیر انقلاب اسلامی محسوب می‌شوند و نیروهای مؤمن و رزمنده سپاه پاسداران، برای این مملکت و انقلاب اطمینان‌بخش هستند و جامعه اهل سنت خراسان شمالی، همیشه پشتیبان این نیروی انقلابی بوده و هرگونه توهین و اهانت از سوی دشمنان قسم خورده اسلام را، به این نیروهای حافظ دین مبین اسلام، به شدت محکوم می کنند.

 امروز نیروهای انقلابی سپاه پاسداران، با دفاع از تمامی مسلمانان جهان در کشورهای اسلامی، تمامی معادلات سیاسی و نظامی مستکبران جهانی به‌ ویژه آمریکای جنایتکار و جیره خوارانش را برهم زده‌اند و جنایت‌های آنان را، در جهان آشکار ساخته اند و به این خاطر است که آمریکای جنایتکار و جیره خورانش، دست به چنین توهین‌های بی شرمانه به این نیروهای جان برکف می‌زنند و آنها را تروریست خطاب می‌کنند.

 کشورهای استکباری و تروریستی از جمله آمریکای جنایتکار و رژیم جعلی اسرائیل با تربیت کردن نیروهای داعشی در سوریه، عراق و دیگر کشورها می‌خواستند، زنجیره اتحاد بین مسلمانان را بشکنند و از بین ببرند که به حول قوه الهی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی؛ با ورود در عرصه مقابله با داعش، تمامی توطئه‌های دشمنان را نقش برآب کرد و سیمای خبیث واقعی این شیاطین را به تمامی ملت‌های جهان آشکار ساخت، که این‌ها برای این دشمنان اسلام، هزینه‌های جبران ناپذیری را به همراه داشت و لذا به این دلیل امروز آمریکای جنایتکار، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تروریست خطاب می کند.

 در پایان این بیانیه علماء و روحانیون اهل سنت خراسان شمالی آورده‌اند: جامعه و علمای اهل سنت این استان،  بیش از پیش، به طور کامل از رهبر معظم انقلاب و  سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حمایت می‌کنند و  همیشه در مقابل دشمنان اسلام به ویژه استکبار جهانی، لباس بسیجی بر تن نموده و در دفاع از دستاوردهای انقلاب و نظام اسلامی آماده به خدمت می باشند.

منبع : تسنیم

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها