درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

شنبه 23 آذر 1398 16 ربیع‌الثانی 1441 Saturday 14 December 2019

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
تقدیر امام جمعه اهل سنت آق قلا از تدابیر رهبر انقلاب برای امدادرسانی به سیل‌زدگان
1398/01/17 301

تقدیر امام جمعه اهل سنت آق قلا از تدابیر رهبر انقلاب برای امدادرسانی به سیل‌زدگان

آخوند عبدالرزاق آخوند رهبر امام جمعه اهل سنت آق‌قلا، گفت: مقام معظم رهبری با قاطعیت تمام خواستار ورود تمام دستگاه‌ها برای نجات مردم سیل‌زده در گلستان شدند که این مهم موجب امیدواری مردم برای رفع مشکلات سیل‌زدگان شد.

آخوند عبدالرزاق رهبر امام‌جمعه اهل سنت آق‌قلا در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی  خبرگزاری تسنیم با اشاره به آخرین وضعیت سیل‌زدگان در شهرستان آق‌قلا، گفت: با تلاش نیروهای امدادی و مسلح بخش قابل‌توجهی از سیل از شهر و خانه‌های مردم خارج‌شده، اما متأسفانه همچنان در برخی مناطق ما شاهد هستیم که آب در سطح شهر و خانه‌های مردم وجود دارد.

وی با بیان اینکه، اقدامات انجام‌شده برای کنترل سیل قابل‌تقدیر است، اما ستاد بحران در آق‌قلا اجازه انفجار برخی مسیرها را برای تخلیه آب به سپاه نمی‌داد، گفت: اگر هوشیاری و اقدام جهادی سپاه نبود واقعاً وضعیت مردم آق‌قلا خیلی بدتر از وضعیت کنونی می‌شد.

آخوند رهبر همچنین گفت: باید از رهنمودها و ورود به‌موقع مقام معظم رهبری قدردانی کنیم؛ چراکه ایشان با قاطعیت تمام خواستار ورود تمام دستگاه‌ها برای نجات مردم سیل‌زده در گلستان شدند که این مهم موجب امیدواری مردم برای رفع مشکلات سیل‌زدگان شد. برخی برای مقابله با سیل تصور می‌کردند که باید جلسات متعدد تشکیل دهند، اما مقام معظم رهبری با قاطعیت دستور دادند که همه نهادها و دستگاه‌ها برای کنترل سیل و نجات مردم سیل‌زده وارد عمل شوند.

منبع : تسنیم

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها