درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

جمعه 26 مهر 1398 18 صفر 1441 Friday 18 October 2019

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
با صدور پیامی دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب از مردم قدردانی کرد
1398/01/17 232

با صدور پیامی دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب از مردم قدردانی کرد

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب و نماینده مردم شریف استان مرکزی در مجلس خبرگان رهبری با صدور پیامی از حضور سپاه پاسداران و نهادهای مردمی در امدادرسانی به مردم عزیز مناطق حادثه دیده قدردانی کرد.

آیت‌الله محسنی اراکی، دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب و نماینده مردم شریف استان مرکزی در مجلس خبرگان رهبری با صدور پیامی از حضور ارگان‌ها و نهادهای مختلف از استانداری سپاه پاسداران و نهادهای مردمی در امدادرسانی به مردم عزیز مناطق حادثه دیده قدردانی کرد.

در این پیام آمده است: خبر وقوع حادثه ناگوار سیل در برخی مناطق کشور به ویژه بخش هایی از استان مرکزی و واردن آمدن خسارت به مردم شریف این خطه موجب تاسف و تاثر شدید شده است.

این پیام می افزاید: حضور ارگان‌ها و نهادهای مختلف از استانداری و سپاه پاسداران و نهادهای مردمی در امدادرسانی به مردم عزیز مناطق حادثه دیده درخور تحسین و قدردانی است.

در ادامه این پیام امده است: اگر چه این حوادث طبیعی هزینه‌ها و ناملایماتی  برای کشور و مردم داشته است اما باید بر این رحمت الهی شکرگذار بود چرا که بسیاری از معضلات کشور در بخش‌های مختلف را تا مدت قابل توجهی مرتفع خواهد  کرد.

این پیام می افزاید: از خداوند منان مسئلت دارم تا مصیبت‌های وارده را به احسن وجه جبران  و صبر و سکینه خود را بر دل‌های مصیبت‌دیدگان نازل فرماید.

منبع : فارس

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها