درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

جمعه 26 مهر 1398 18 صفر 1441 Friday 18 October 2019

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
آیت الله اراکی : شکست قطعی دشمن در جنگ فرهنگی/ حوزه راهیان نور به شهرهای خط مقدم جبهه گسترش یابد
1398/01/06 182

آیت الله اراکی : شکست قطعی دشمن در جنگ فرهنگی/ حوزه راهیان نور به شهرهای خط مقدم جبهه گسترش یابد

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: حضور میلیونی مردم در بازدید از مناطق عملیاتی نشان‌دهنده آن است که دشمن در جنگ فرهنگی به طور قطع شکست خورده است.

آیت‌الله محسن اراکی با اشاره به حضور پرشور و باشکوه مردم در مناطق عملیاتی جنوب کشور، اظهار داشت: این حضور نشان دهنده آن است که نسل نو انقلاب یعنی همان نسل چهارم با نسل‌های پیشین پیوند خورده‌اند.

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی تأکید کرد: حضور در مراسم راهیان نور و جبهه‌های جنگ و ایثار پیوندی میان نسل‌های چهارم و اول برقرار کرده است و میان مردم با ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب، امام و رهبری پیوند ایجاد می‌کند.

وی این حضور باشکوه را به حضوری میلیونی تعبیر کرد و افزود: حضور میلیونی نشان دهنده آن است که دشمن به طور قطع در جنگ فرهنگی شکست خورده است.

آیت‌الله اراکی بیان کرد: نیروهای نسل نو انقلاب نسلی پرشور، آگاه، بابصیرت و برخواسته از همان ارزش‌های امام(ره) و انقلاب است که پیوندی مستحکم‌تر از نسل‌های پیشین بسته‌اند.

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با بیان اینکه باید متولیان راهیان نور برای حضور پرشکوه مردم برنامه‌ریزی کنند، تصریح کرد: برنامه‌ریزی می‌تواند به بهره‌گیری بیشتر از این فضا  کمک کند‌.

وی یادآور شد: حضور در مناطق عملیاتی، تنها حضور در شلمچه و جبهه‌های مختلف عملیاتی نیست بلکه باید از ظرفیت شهرهای خط مقدم جنگ همانند دزفول، اندیمشک، خرمشهر و اهواز نیز استفاده کرد چون این شهرها کم از شلمچه ندارند و در هشت سال دفاع مقدس در مقابل دشمن دفاع کردند.

آیت‌الله اراکی با تأکید بر این موضوع که حوزه راهیان نور باید گسترش پیدا کرده تا عطر شهادت، ایثار و ایستادگی به مشام‌ها برسد، گفت: نوجوانان و مردم این شهرها باید یادشان باشد که نسل اول انقلاب و پدران این‌ها چه ایستادگی و مقاومت‌هایی در دوران جنگ داشته‌اند.

منبع : فارس

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها