چاپ کردن این صفحه
آخوند پروانه: حادثه تروریستی زاهدان نشان‌ دهنده عمق عصبانیت دشمنان از راهپیمایی ۲۲ بهمن بود
1397/11/29 152

آخوند پروانه: حادثه تروریستی زاهدان نشان‌ دهنده عمق عصبانیت دشمنان از راهپیمایی ۲۲ بهمن بود

امام جمعه اهل تسنن خراسان شمالی گفت: حادثه تروریستی زاهدان نشان‌دهنده عمق کینه دشمنان از حضور حماسی مردم در راهپیمایی تماشایی ۲۲ بهمن امسال بود.

آخوند آنا محمد پروانه با اشاره به حادثه اخیر تروریستی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: کوردلان و دشمنان جمهوری اسلامی ایران همواره در کمین هستند که از طرق مختلف به ایران عزیز ضربه بزنند.

وی با اشاره به وحدت و همدلی تمام جناح‌ها در راهپیمایی 22 بهمن افزود: وحدت و همدلی تمام جناح‌های سیاسی و حضور قومیت‌های مختلف در راهپیمایی 22 بهمن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی برای دشمن بسیار  دردناک بود.

آخوند پروانه گفت: حادثه تروریستی زاهدان نشان‌دهنده عمق کینه دشمنان از حضور حماسی مردم در راهپیمایی تماشایی 22 بهمن امسال بود

امام جمعه دهستان حصارچه شهرستان راز و جرگلان تصریح کرد: دشمنان و منافقین کوردل به گمان اینکه مردم ایران با ایجاد مشکلات اقتصادی و گرانی با مملکت و کشور خود معامله می‌کنند دست به این نقشه زدند اما هر چه انقلاب اسلامی رو به جلو حرکت می‌کند وحدت و همدلی و عشق مردم به کشور بیشتر می‌شود.

آخوند پروانه در پایان با محکومیت حادثه تروریستی اخیر سیستان و بلوچستان اضافه کرد: علمای اهل تسنن شهرستان راز و جرگلان حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان که منجر به شهادت تعدادی از جوانان و آینده‌داران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شده است را به شدت محکوم می‌کنند‌.

منبع : تسنیم