چاپ کردن این صفحه
مولوی رسولی‌زاده : مردم ولایت‌مدار ایران هیچ‌گاه مقابل توطئه‌ دشمنان تسلیم نمی‌شوند
1397/10/09 168

مولوی رسولی‌زاده : مردم ولایت‌مدار ایران هیچ‌گاه مقابل توطئه‌ دشمنان تسلیم نمی‌شوند

امام جمعه اهل سنت سرباز گفت: مردم ولایت‌مدار ایران هیچ‌گاه مقابل توطئه‌ دشمنان تسلیم نمی‌شوند.

مولوی عنایت‌الله رسولی‌زاده اظهار داشت: مردم با خلق حماسه 9 دی پشتیبانی خود را از نظام و انقلاب به رخ همگان کشیدند و تیر خلاصی به سمت دشمن شلیک کردند.

امام‌جمعه اهل‌سنت سرباز ادامه داد: فتنه 88 از سوی دشمنان نظام و انقلاب طراحی شده بود که برخی از افراد فریب‌خورده در کشور با دشمنان در این روز همراه شده بودند اما مردم بیدار و هوشیار ایران با رهبری مقام معظم رهبری خیلی زود جلوی هرگونه خرابکاری در کشور را گرفتند.

وی تصریح کرد: دشمن از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون ضربات زیادی به انقلاب وارد کرده اما جمهوری اسلامی ایران با پشتیبانی ملت و رهبری شجاع و آگاه تاکنون خم به ابرو نیاورده و تمام توطئه‌های دشمن را خنثی کرده است.

وی جنگ تحمیلی، انواع ترورها در مرزها و داخل کشور و تحریم‌ها را از جمله توطئه‌های دشمن علیه نظام جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد و خاطرنشان کرد: مردم ولایت‌مدار و بابصیرت ایران هیچ‌گاه در مقابل این توطئه‌ها تسلیم نشده‌اند و تا پای جان برای حفظ انقلاب اسلامی ایستاده اند.

امام جمعه اهل سنت سرباز تصریح کرد: با تمام توطئه‌هایی که دشمن برای براندازی انقلاب در طول این 40 سال انجام داده به کوری چشم دشمنان انقلاب اسلامی در تمام عرصه‌ها روز به روز در حال درخشش و پیشرفت است.

منبع : تسنیم