درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

شنبه 29 تير 1398 17 ذی‌القعده 1440 Saturday 20 July 2019

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
مولوی رسولی‌زاده : مردم ولایت‌مدار ایران هیچ‌گاه مقابل توطئه‌ دشمنان تسلیم نمی‌شوند
1397/10/09 183

مولوی رسولی‌زاده : مردم ولایت‌مدار ایران هیچ‌گاه مقابل توطئه‌ دشمنان تسلیم نمی‌شوند

امام جمعه اهل سنت سرباز گفت: مردم ولایت‌مدار ایران هیچ‌گاه مقابل توطئه‌ دشمنان تسلیم نمی‌شوند.

مولوی عنایت‌الله رسولی‌زاده اظهار داشت: مردم با خلق حماسه 9 دی پشتیبانی خود را از نظام و انقلاب به رخ همگان کشیدند و تیر خلاصی به سمت دشمن شلیک کردند.

امام‌جمعه اهل‌سنت سرباز ادامه داد: فتنه 88 از سوی دشمنان نظام و انقلاب طراحی شده بود که برخی از افراد فریب‌خورده در کشور با دشمنان در این روز همراه شده بودند اما مردم بیدار و هوشیار ایران با رهبری مقام معظم رهبری خیلی زود جلوی هرگونه خرابکاری در کشور را گرفتند.

وی تصریح کرد: دشمن از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون ضربات زیادی به انقلاب وارد کرده اما جمهوری اسلامی ایران با پشتیبانی ملت و رهبری شجاع و آگاه تاکنون خم به ابرو نیاورده و تمام توطئه‌های دشمن را خنثی کرده است.

وی جنگ تحمیلی، انواع ترورها در مرزها و داخل کشور و تحریم‌ها را از جمله توطئه‌های دشمن علیه نظام جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد و خاطرنشان کرد: مردم ولایت‌مدار و بابصیرت ایران هیچ‌گاه در مقابل این توطئه‌ها تسلیم نشده‌اند و تا پای جان برای حفظ انقلاب اسلامی ایستاده اند.

امام جمعه اهل سنت سرباز تصریح کرد: با تمام توطئه‌هایی که دشمن برای براندازی انقلاب در طول این 40 سال انجام داده به کوری چشم دشمنان انقلاب اسلامی در تمام عرصه‌ها روز به روز در حال درخشش و پیشرفت است.

منبع : تسنیم

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها