درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

شنبه 29 تير 1398 17 ذی‌القعده 1440 Saturday 20 July 2019

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
مولوی دهانی :  ۹ دی فتنه‌گران را ناکام گذاشت
1397/10/09 154

مولوی دهانی : ۹ دی فتنه‌گران را ناکام گذاشت

مدرس حوزه علمیه اهل سنت زاهدان گفت: دشمنان ایران اسلامی در سال ۸۸ با ایجاد اغتشاش به دنبال فروپاشی نظام بودند که با بصیرت آگاهی مردم در انجام خواسته خود ناکام ماند.

مولوی عبدالغنی دهانی اظهار داشت: 9 دی یادآور حماسه بصیرت افزایی مردم شریف ایران در جریان فتنه 88 است که حضور گسترده مردم وفادار به نظام در 9 دی سال 88 حماسه بزرگ جدیدی را رقم زد که موجب شد فتنه دشمنان نظام ناکام بماند.

مدرس حوزه علمیه اهل سنت زاهدان  ادامه داد: در سال 88 برخی از کاندیداهای انتخابات بحث تقلب در این انتخابات را مطرح کردند و علیرغم اینکه فاصله بین رای‌های ‌کاندیدای اول و دوم بسیار زیاد بود بر مواضع خود ایستادگی کردند.

وی بیان کرد: بیگانگان و دشمنان نظام و انقلاب از این موضوع سوءاستفاده و بستری را فراهم کردند تا در کشور اغتشاشاتی به وجود بیاید و با آتش زدن اموال مردم به دنبال براندازی نظام بودند.

وی با بیان اینکه دشمن از قبل جریان فتنه88 نیز توطئه‌های فراوانی را انجام داده بود خاطرنشان کرد: خوشبختانه با درایت و تدبیر مردم و توصیه‌های مقام معظم رهبری بستر به سمتی پیش رفت که مردم دشمنان نظام را بشناسند.

مولوی دهانی گفت: علی‌رغم توطئه‌هایی که از بدو انتخابات در خردادماه سال 88 صورت گرفته بود مردم با حضور خود در راهپیمایی 9 دی حماسه‌ای عظیم خلق کردند و حمایت خود را از انقلاب و امانت‌داری در انتخابات اعلام کردند.

مدرس حوزه علمیه اهل سنت زاهدان  بیان کرد: این حماسه قدمی بزرگ، حکیمانه و هوشیارانه از طرف ملت ایران بود که نگذاشتند دشمن ذره‌ای علیه نظام در افکار مردم نفوذ کند به همین دلیل باید این روز را همواره گرامی بداریم.

منبع : تسنیم

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها