درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

شنبه 29 تير 1398 17 ذی‌القعده 1440 Saturday 20 July 2019

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
آخوند آدینه : مردم در ۹ دی تا پای جان برای اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستادند
1397/10/09 168

آخوند آدینه : مردم در ۹ دی تا پای جان برای اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستادند

امام جمعه اهل سنت پیشکمر کلاله گفت: مردم در حماسه ۹ دی یک‌بار دیگر ثابت کردند که برای اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب اسلامی در برابر دشمنان تا پای جان می‌ایستند.

آخوند محمد امین آدینه با اشاره به فرارسیدن سالروز قیام تاریخی 9 دی ماه 88 اظهار داشت: حماسه 9 دی نماد عزت، عظمت، استقلال و بصیرت ملت ایران بود و مردم برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب اسلامی تا پای جان ایستادند.

وی افزود: در این روز مردم با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمنان داخلی و خارجی در برابر دین و اسلام آن‌ها ایستادگی کنند، آن‌ها نیز در برابر همه دنیای دشمنان می‌ایستند و جان خود را فدا می‌کنند.

امام جمعه اهل سنت پیشکمر کلاله بیان داشت: 9 دی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران به عنوان روز بصیرت تبدیل به یک یوم الله شد. در این روز ماندگار ملت همیشه در صحنه انقلاب اسلامی حماسه دیگر آفریدند.

وی ادامه داد: حماسه 9 دی غلبه لشکر اسلام بر لشکر شیطان بود. مردم در این روز تمام امیدهای واهی دشمنان داخلی و خارجی را تبدیل به یاس و ناامیدی کردند.

آخوند آدینه با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره هوشیاری مردم و جوانان گفت: ما باید همواره پیرو ولایت فقیه زمان خود، مقام معظم رهبری باشیم و حواسمان جمع باشد که شاید دشمنان طراحی فتنه‌های خود را برای سال 98 کرده باشند.

وی یادآور شد: تا زمانی که ما گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب باشیم تا با درایت و بصیرت ما را راهنمایی کند و ملت ایران و مسئولان با هم متحد باشند، هیچ گزندی به نظام جمهوری اسلامی نمی‌رسد.

منبع : تسنیم

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها