درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

شنبه 23 آذر 1398 16 ربیع‌الثانی 1441 Saturday 14 December 2019

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
مولوی توکلی : دشمنان نمی‌‌خواهند انقلاب اسلامی باقی بماند؛ توطئه‌ها تمام‌شدنی نیست
1397/10/09 162

مولوی توکلی : دشمنان نمی‌‌خواهند انقلاب اسلامی باقی بماند؛ توطئه‌ها تمام‌شدنی نیست

امام جمعه اهل سنت تایباد با بیان اینکه دشمنان نمی‌‌خواهند انقلاب اسلامی باقی بماند، گفت: توطئه‌های نرم و سخت دشمن خدشه‌ای به نظام اسلامی وارد نکرده و امروز درخت تناور انقلاب اسلامی ۴۰ ساله شده است.

مولوی غلام نبی توکلی  اظهار داشت: انقلاب اسلامی وقتی در کشور ما به پیروزی رسید و مستقر شد هدف اصلی‌اش اجرای عدالت و احقاق حقوق اقوام و شهروندان جامعه بود.

امام جمعه اهل سنت تایباد بیان کرد: باید عنوان کرد که دقیقا به دلیل پیگیری همین اهداف بود که انقلاب اسلامی ایران و نهضتی که امام راحل بنیانگذار آن بود در کشور ماندگار شد و مشکلی صورت نگرفت؛ انقلاب اسلامی از ابتدا مردمی بود و در واقع مردمی‌ بودن مهمترین خصلتی بود که انقلاب اسلامی از ابتدا بر آن تاکید داشت.

مولوی توکلی با اشاره به اینکه حضرت امام راحل نیز بر این بعد انقلاب یعنی مردمی بودن همواره تاکید داشتند گفت: انقلاب اسلامی تکیه بر مردم داشت و در تمامی طول این سال‌ها نیز جایگاه مردمی داشته و با تکیه بر مردم در مسیر تحقق اهداف و آرمان‌های خود گام برداشته است.

وی ادامه داد: هر انقلابی که متکی بر مردم باشد ماندگار است و در این چهل سال نیز مردم پای صحنه بوده و هستند و در واقع در تمامی بزنگاه‌های تاریخی که برای انقلاب پیش آمده مردم پای کار آمده‌اند و توطئه‌ها را خنثی کرده‌اند.

 امام جمعه اهل سنت تایباد عنوان کرد: 9 دی یک نمونه از حضور مردم در صحنه است؛ این حماسه باشکوه برای همیشه ماندگار شده و آرمان‌های انقلاب مبنی بر مردمی بودن را تائید می‌کند.

مولوی توکلی گفت: پیمان بستن مردم با آرمان‌های انقلاب و همچنین منویات مقام معظم رهبری و تجدید این عهد و پیمان ویژگی بارزی است که در 9 دی متبلور شده و بار دیگر بر جایگاه مردمی انقلاب اسلامی تاکید کرد.

امام جمعه اهل سنت تایباد با اشاره به اینکه دشمنان انقلاب نمی‌‌خواهند انقلاب اسلامی باقی بماند و در مسیر تحقق اهداف و آرمان‌های خود گام بردارد ادامه داد: علت اینکه امروز دشمنان نظام اسلامی و در راس آنها استکبار جهانی عصبانی هستند این است که اهدافشان محقق نشده است و قطعا باید از این شرایط عصبانی باشند.

مولوی توکلی افزود: در حقیقت به دلیل اینکه انقلاب اسلامی و دولتمردان انقلاب اهدافشان را برآورده نمی‌کنند آنها عصبانی و ناراحت هستند و دوست دارند انقلاب اسلامی را از میان ببرند اما باید بدانند که قطعا به اهدافشان نمی‌رسند.

وی با اشاره به اینکه دشمنی دشمنان و تلاش آنها برای براندازی انقلاب اسلامی مسئله جدیدی نیست تاکید کرد: دشمنان نظام اسلامی از سال اول پیروزی انقلاب اسلامی نیز می‌خواستند نظام اسلامی را سرنگون کنند و انواع توطئه‌‌ها را در پیش گرفتند که طیف وسیعی از توطئه‌های نرم و سخت را شامل می‌شود اما امروز شاهد هستیم که انقلاب اسلامی ایران و درخت تناور انقلاب 40 ساله شده است.

منبع : تسنیم

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها