درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

شنبه 29 تير 1398 17 ذی‌القعده 1440 Saturday 20 July 2019

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
آخوند ‌نوریزاد : دشمن برای سال ۹۸ ‌«توطئه و فتنه» در سر دارد؛ مسئولان باید هوشیار باشند
1397/10/09 148

آخوند ‌نوریزاد : دشمن برای سال ۹۸ ‌«توطئه و فتنه» در سر دارد؛ مسئولان باید هوشیار باشند

امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس با بیان اینکه ‌باید گوش به فرمان مقام معظم رهبری باشیم گفت: دشمن برای سال ۹۸ ‌«توطئه و فتنه» در سر دارد لذا مسئولان باید هوشیار باشند.

آخوند عبدالباسط نوریزاد با اشاره به اهمیت حضور در تجمع سالروز حماسه 9 دی‌ اظهارداشت: ایادی بیگانه با کمک دشمنان داخلی در فتنه 88 قصد داشتند با ملتهب کردن جو کشور، ارزش‌های اسلامی را زیر پا گذاشته و به اسلام و انقلاب توهین کنند.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب با درایت و بصیرت مردم را از نقشه شوم آنها آگاه کرد و مردم همیشه در صحنه با پیروی از فرمایشات ایشان تمام امید دشمنان را به یاس تبدیل کردند.

امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس بیان داشت: روز 9 دی روز حماسه و تاریخی در ایران اسلامی بود. همه مردم جهان متوجه شدند که ملت ایران گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب از نظام جمهوری اسلامی دفاع می‌کنند.

وی با بیان اینکه امروز نیز باید گوش به فرمان مقام معظم رهبری باشیم ادامه داد: همان طور که رهبر معظم انقلاب اسلامی گفتند باید هوشیار باشیم شاید دشمن برای سال 98 ملت ایران توطئه کرده باشد.

آخوند نوریزاد گفت: تنها راه پیروزی ما در برابر دشمنان حفظ اتحاد و وحدت و پیروی از ولایت فقیه و رهبر معظم انقلاب اسلامی است و تا زمانی که دشمن احساس کند فاصله ای بین مردم و رهبرشان وجود ندارد پیروز نمی‌شود.

وی یادآور شد: در این برهه از زمان همه مسئولان و مردم فارغ از هر جناح و گروه سیاسی خاص باید هوشیار باشند و نسل‌های سوم، چهارم و جوانان را با دستاوردهای انقلاب اسلامی در طول 40 سال آشنا کنند.

امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس گفت: ملت ایران در کنار مسئولان سیاسی و رهبر معظم انقلاب اسلامی 40 سالگی و پختگی انقلاب اسلامی را جشن می‌گیرند و توطئه های دشمنان مانند قبل نقش بر آب می‌شود.

 منبع : تسنیم

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها