درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

شنبه 29 تير 1398 17 ذی‌القعده 1440 Saturday 20 July 2019

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
مولوی ریگیان‌پور : دشمنان در جریان فتنه ۸۸ اصل نظام و رهبری را نشانه گرفته بودند
1397/10/09 114

مولوی ریگیان‌پور : دشمنان در جریان فتنه ۸۸ اصل نظام و رهبری را نشانه گرفته بودند

امام‌جمعه اهل‌سنت شهرستان میرجاوه گفت: دشمنان در جریان فتنه ۸۸ اصل نظام و رهبری را نشانه گرفته بودند و به دنبال این بودند که مردم را از نظام دلسرد کنند.

 مولوی عبدالرحیم ریگیان پور اظهار داشت: فتنه 88 از سوی دشمنان نظام و انقلاب طراحی شده بود که عده‌ای کور‌کورانه از داخل کشور آن‌ها را یاری کردند.

امام‌جمعه اهل‌سنت میرجاوه ادامه داد: ماندگاری انقلاب و نظام جمهوری اسلامی در طول چهل سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی به عوامل زیادی وابسته است که می‌توان یکی از این عوامل را علاقه مندی مردم ایران به نظام مقدس جمهوری اسلامی برشمرد.

وی با بیان اینکه ملت ایران با تمام سلیقه‌ها انقلاب و نظام را پذیرفته‌اند، افزود: مردم ایران سال‌ها برای بقای انقلاب اسلامی خون داده و مقابل زورگویان ایستاده‌اند.

وی تصریح کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی بارها دشمن سعی در ایجاد اختلاف بین مردم و رهبری داشته و برای رسیدن به این خواسته‌اش دست به انجام هر اقدامی زده اما مردم ایران با وحدت و بصیرت همچنان دشمن را در رسیدن به اهداف شومش ناکام گذاشته اند.

مولوی ریگیان پور عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب تنها رهبری است که همواره کنار ملت خود در تمام صحنه‌ها ایستاده به همین دلیل دشمن در فتنه 88 سعی در ایجاد فاصله بین رهبر و مردم داشت.

وی با بیان اینکه ملت شریف ایران در فتنه 88 خوش درخشیدند، گفت: مردم توانستند به همه نشان دهند رهبر انقلاب اسلامی رهبری با تدبیر است و همه مردم از نظام و انقلاب در هر شرایطی پشتیبانی خواهند کرد.

امام جمعه اهل سنت میرجاوه افزود: آمریکا و انگلیس صحنه‌گردان اصلی جریان فتنه 88 بودند که برخی افراد نادان و بی‌بصیرت در این مسیر با دشمنان هم قدم شدند که خوشبختانه با بینش و درایت رهبر انقلاب اسلامی توطئه‌های دشمن خیلی زود خنثی شد.

منبع : تسنیم

 

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها