درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

شنبه 29 تير 1398 17 ذی‌القعده 1440 Saturday 20 July 2019

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
مولوی حسین‌پور : ۹ دی بصیرت مردم در دفاع از آرمان‌های انقلاب را نشان داد
1397/10/09 120

مولوی حسین‌پور : ۹ دی بصیرت مردم در دفاع از آرمان‌های انقلاب را نشان داد

رابط نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در امور اهل‌سنت شهرستان خاش گفت: ۹ دی بصیرت و ولایتمداری مردم در دفاع از آرمان‌های انقلاب را نشان داد.

مولوی یعقوب حسین‌پور اظهار داشت : نهم دی یادآور قیام ملت ایران در برابر استکبار جهانی مخصوصاً آمریکای خونخوار است که مردم ایران با اراده آهنین در مقابل فتنه دشمن ایستادگی کردند و نگذاشتند خدشه ای به نظام وارد شود.

رابط نهاد نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شهرستان خاش ادامه داد: مردم ایران از سال 57 در مقابل توطئه‌های مختلف دشمن ایستادگی کردند و نشان دادند که می‌تواند هر نوع ظلمی را از بین ببرند و ثابت کنند نظامی که مطلوب ایران است به ثمر نشسته است.

وی با بیان اینکه از بدو پیروزی انقلاب اسلامی دشمن توطئه‌های زیادی برای براندازی نظام به کار برده است افزود: مردم بیدار و هوشیار ایران که تیز بینی آنها در مقابل هجمه‌های دشمن زبانزد است با بصیرت و آگاهی به تمام توطئه‌ها دشمن غلبه کرده اند.

وی عنوان کرد: دشمن در زمان انتخابات سال 88 درصدد بود با تحریک افکار عمومی به اهداف شوم خود که صدمه زدن به نظام است برسد اما مردم بیدار و هوشیار ایران با بصیرت و آگاهی توانستند این توطئه‌ها را خنثی و دشمن را به ناامیدی بکشاند.

مولوی حسین‌پور با اشاره به اینکه دشمن هر از چند گاهی برای آسیب‌رساندن به انقلاب حرکت‌های ناجوانمردانه انجام می‌دهد تصریح کرد: با هر اقدام دشمن تفکر و اندیشه مردم نسبت به نظام قوی‌تر شده ‌چرا‌که دشمن از بیداری و هوشیاری ملت ایران غافل است.

رابط نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در امور اهل‌سنت شهرستان خاش خاطرنشان کرد: زمانی که دشمن از ضربه‌زدن به انقلاب از طریق جنگ‌های مختلف ناامید شد به سمت جنگ اقتصادی روی آورد و با تحریم‌ها در صدد بود نظر مردم را رایج انقلاب تغییر دهد اما مردم در مقابل این تحریم‌ها استقامت کردند و دشمن را در رسیدن به خواسته‌اش ناکام گذاشتند.

مولوی حسین‌پور گفت: تقریبا یک‌ماه تا جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باقی مانده که در این سال‌ها هیچ تفکری نتوانسته به آرمان‌های انقلاب اسلامی آسیب برساند و مانند همیشه به دنیا نشان خواهیم داد تحت هر شرایطی از آرمان‌های انقلاب پاسداری خواهیم کرد.

منبع : تسنیم

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها