درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

شنبه 29 تير 1398 17 ذی‌القعده 1440 Saturday 20 July 2019

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
ماموستا قربانی : حمایت مقتدرانه مردم از نظام و رهبری فتنه‌گران را ناکام و تمام دنیا را شگفت‌زده کرد
1397/10/09 101

ماموستا قربانی : حمایت مقتدرانه مردم از نظام و رهبری فتنه‌گران را ناکام و تمام دنیا را شگفت‌زده کرد

امام جمعه اهل سنت کامیاران گفت: حمایت مقتدرانه مردم از نظام و رهبری فتنه‌گران را ناکام و تمام دنیا را شگفت‌زده کرد.

ماموستا توفیق قربانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کامیاران، ضمن تبریک فرارسیدن سالروز حماسه ملی 9 دی و محکوم کردن خیانت‌ها و توطئه‌های سران فتنه در سال 88 اظهار داشت: فتنه‌گران به سرکردگی آمریکا و اسرائیل می‌خواستند نظام مقدس جمهوری اسلامی را از بین ببرند اما خودشان نابود شدند.

وی با بیان اینکه ملت ایران در نهم دی ماه سال 88 در حرکتی خودجوش به میدان آمدند و بساط فتنه را جمع کردند، گفت: حضور معنادار و حمایت مقتدرانه مردم از نظام و رهبری فتنه‌گران را ناکام و تمام دنیا را شگفت‌زده کرد.

امام‌جمعه اهل‌سنت کامیاران با بیان اینکه حماسه باشکوه 9 دی نماد عزت، استقلال و بصیرت مردم است، تصریح کرد: ملت ایران یکدل و یکصدا در نهم دی‌ماه سال 88، پشتیبانی از نظام و رهبری را به دنیا ثابت کردند و مشت محکمی بر دهان سران فتنه و اربابان آنان زدند تا برای همیشه درس عبرت بگیرند.

وی افزود: ملت ایران هر موقع احساس کنند که استکبار جهانی و فتنه‌گران به دنبال ایجاد فتنه جدید هستند یقیناً حماسه ملی "9 دی" مجداداً تکرار خواهد شد.

امام‌جمعه اهل‌سنت کامیاران با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی، حکومتی مردمی، برپایه حق، دین و در راستای قانون خداوند حرکت می‌کند، خاطرنشان کرد: دشمنان نظام و قرآن چشم دیدن امنیت و آرامش زندگی مسلمانان را ندارند و هر بار با توطئه‌های جدید به‌دنبال ایجاد ناامنی و نابودی انقلاب اسلامی هستند اما همواره به‌لطف خداوند متعال و تدابیر حکیمانه رهبری با شکست مواجه‌اند.

منبع : تسنیم

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها