درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

شنبه 29 تير 1398 17 ذی‌القعده 1440 Saturday 20 July 2019

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
مولوی سلامی : ‌حماسه ۹ دی در تاریخ انقلاب ایران مثال‌زدنی است
1397/10/09 162

مولوی سلامی : ‌حماسه ۹ دی در تاریخ انقلاب ایران مثال‌زدنی است

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: مردم در ۹ دی انقلابی دیگر برپا کردند تقریبا می‌توان گفت این حماسه در تاریخ انقلاب ایران مثال‌زدنی است و انعکاسی در برابر خرابکاری‌های دشمنان نظام بود.

متن مصاحبه :

حماسه مردمی 9 دی یادآور کدام یک از شاخص‌های کلیدی ملت ایران است؟

مولوی نذیر احمد‌سلامی: مردم در 9 دی انقلابی دیگر برپا کردند تقریبا می‌توان گفت این حماسه در تاریخ انقلاب ایران مثال‌زدنی است و انعکاسی در برابر خرابکاری‌های دشمنان نظام بود که دشمنی خود را در قالب تخریب اموال بیت‌المال و توهین به مقدسات انجام دادند. ملت برای پاسداری از ارزش‌های دینی و اسلامی به خیابان‌ها آمدند و نشان دادند هیچ نیرویی نمی‌تواند بین نظام و مردم فاصله ایجاد کند. نهضت و حرکت 9 دی احیای ارزش‌های دینی و احیای انقلاب را به‌دنبال داشت‌.

با توجه به اینکه در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هستیم به‌نظر شما رمز ماندگاری انقلاب در طول این سال‌ها چه بوده و حرکت‌های مردمی از جمله 9 دی چه نقشی در این راستا داشته است؟

مولوی نذیر احمد‌سلامی: دشمن مانند همیشه سعی داشته تا با ترفندهای مختلف بین نظام و مردم فاصله ایجاد کند تا از این طریق بتواند به اهداف شوم خود برسد.

خاطره 9 دی در ذهن دشمن عامل بازدارنده‌ای است که هیچ قدرت و نیرویی نمی‌تواند مردم را از نظام دلسرد کند و اگر استکبار جهانی بخواهد کورکورانه دوباره دست به اقدامی علیه نظام بزند قطعاً مردم 9دی دیگری تکرار خواهند کرد.

به نظر شما مهمترین ابعاد فتنه 88 چه بود؟

مولوی نذیر احمد‌سلامی: تخریب اموال عمومی مردم و توهین به ارزش‌های اسلامی را می‌توان از مهمترین ابعاد فتنه 88 نام برد. دشمن از بدو ایجاد انقلاب اسلامی ایران به‌دنبال فتنه و فتنه‌انگیزی بوده، ‌البته هدف اصلی دشمن از فتنه‌انگیزی نابودی اسلام و مسلمانان است.

آیا امروز استکبار جهانی دست از دشمنی با ملت ایران برداشته یا ممکن است سال آینده فتنه جدیدی برای مقابله با این ملت طراحی کند؟

مولوی نذیر احمد‌سلامی: دشمن هرگز دست از دشمنی با ملت و انقلاب ما برنداشته و هر روز در فکر و اندیشه‌ای جدیدی برای توطئه است که ایران همچنان مانند سال‌های گذشته با درایت مقام معظم رهبری و اقتدار سربازان امام زمان(عج) این توطئه‌ها را خنثی کرده‌اند.

آیا تهدیدات استکبار جهانی تاثیری بر پشتیبانی ملت ایران از نظام و انقلاب داشته است؟

مولوی نذیر احمد‌سلامی: وفاداری مردم به نظام در تاریخ انقلاب به اثبات رسیده و مردم با درایت مقام معظم رهبری در برابر ابرقدرت‌های جهان استکبار ایستاده‌اند هرگز دست از پشتیبانی انقلاب و نظام بر نخواهند داشت. فتنه 88 یک حرکت ضدنظامی و دینی بود که نشان داد نظام دشمنان زیادی دارد با حماسه مردم در روز 9 دی دشمن به این نتیجه رسید که مردم در تمام شرایط پیرو خط رهبری و ولایت هستند.

منبع : تسنیم 

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها