درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

شنبه 29 تير 1398 17 ذی‌القعده 1440 Saturday 20 July 2019

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
آیت الله نور مفیدی : مسئولان انتظامی و امنیتی گلستان موضوع قتل امام جمعه رضاآباد را به طور جدی پیگیری کنند
1397/09/24 259

آیت الله نور مفیدی : مسئولان انتظامی و امنیتی گلستان موضوع قتل امام جمعه رضاآباد را به طور جدی پیگیری کنند

نماینده ولی فقیه در گلستان با اشاره به قتل امام جمعه اهل سنت رضاآباد در روزهای گذشته گفت: از همه مسئولان انتظامی و امنیتی استان می‌خواهم به طور جدی این موضوع را پیگیری کنند و باید قاتل یا قاتلان مولوی جمال‌زهی به سزای اعمال‌شان برسند.

آیت‌الله سیدکاظم نورمفیدی در جلسه شورای اداری با اشاره به قتل امام جمعه اهل سنت روستای رضاآباد رامیان مولوی عبدالغفور جمال‌زهی در هفته‌های گذشته اظهار داشت: این اتفاق استان گلستان را زیر سوال برد. از همه مسئولان انتظامی و امنیتی استان می‌خواهم به طور جدی این موضوع را پیگیری کنند.

وی گفت: امام جمعه اهل سنت رضاآباد انسانی شایسته، تقریبی و طرفدار وحدت بود. باید قاتل یا قاتلان مولوی جمال‌زهی به‌سزای اعمال‌شان برسند.

امام جمعه گرگان در ادامه گفت: زمان موضوع بسیار مهمی است و مسئولان هم باید به بهترین نحو از آن استفاده کنند. مدیران باید از این فرصت برای خدمت به مردم استفاده کرده و گره‌ها و مشکلات استان را حل نمایند.

وی با اشاره به فرارسیدن ایام گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیان کرد: این کشور دوران مختلف و متفاوتی را پشت سر گذاشته است. آن چه گذشتگان مجاهد و دلسوز به دنبالش بودند ما به دست پیدا کرده‌ایم.

نورمفیدی خاطرنشان کرد: باید برای پیشرفت این کشور کار کنیم. همه اقدامات و برنامه‌های مدیران استانی نیز باید بر مبنای توسعه و تحول گلستان باشد.

وی گفت: مدیران نباید به خدماتی که می‌کنند قانع باشند و باید همواره به کشور و مردم خدمت کنند زیرا مردم ما قدردان هستند.

نماینده ولی‌فقیه در استان خطاب مدیران دستگاه‌های اجرایی گفت: تا جایی که می‌توانید به مردم پاسخگو باشید. نباید مردم را در اداره‌ها سرگردان کنیم. مسئولان اگر نمی‌توانند مشکل مردم را حل کنند حداقل با برخورد خوب‌ آنها را قانع کنند.

نورمفیدی با تاکید بر استفاده از ظرفیت‌های استان برای برطرف کردن مشکل کم‌آبی افزود: نباید بگوییم کسی حق ندارد یک قطره از دریای خزر استفاده کند. این نعمت الهی است و باید برای استفاده از آن برنامه داشته باشیم. همچنین دستگاه‌های متولی برای استفاده از آب باران نیز برنامه داشته باشند.

منبع : تسنیم

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها