درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

دوشنبه 6 خرداد 1398 22 رمضان 1440 Monday 27 May 2019

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
تقدیر سیاستمداران اهل‌سنت لبنان از مواضع سید حسن نصرالله
1397/08/22 147

تقدیر سیاستمداران اهل‌سنت لبنان از مواضع سید حسن نصرالله

یک سیاستمدار اهل‌سنت لبنان از مواضع سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله و دفاع وی از حقوق گروه‌های اهل‌سنت تقدیر کرد.

فیصل کرامی از نمایندگان پارلمان لبنان با تمجید از سخنان روز گذشته سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله تأکید کرد  سخنان سید حسن نصرالله درباره تشکیل دولت، یک سخنان کاملاً ملی است.

فرزند نخست وزیر اسبق لبنان که با المیادین گفت‌وگو می‌کرد، افزود سخنان سید حسن نصرالله به‌مثابه مدرسه و مکتبی برای تعامل با مسائل سیاسی لبنان به‌سبب وفاداری است.

کرامی خاطرنشان کرد: هیچ تفسیر منطقی برای عملکرد سعد الحریری نخست وزیر لبنان در جلوگیری از انتخاب نمایندگان ما در دولت نمی‌بینیم مگر اینکه آن را انحصارطلبی و قرار دادن تمام تصمیم‌گیری اهل‌سنت در قبضه خود می‌دانیم.

وی اظهار داشت: ما کمی منتظر می‌مانیم تا از تصمیم نهایی ولید جنبلاط مطلع شویم، چرا که بر تغییر مواضع وی حساب بازکرده‌ایم.

فرزند نخست وزیر اسبق لبنان تأکید کرد: ما به حق خود مبنی بر مشارکت در دولت وحدت ملی چنگ زده‌ایم.

خاطرنشان می‌شود سید حسن نصرالله در سخنان روز شنبه 19 آبان خود در بیانیه موضع حزب‌الله خواستار این شده بود تا از نمایندگان اهل‌سنت جریان هشتم مارس (جریان طرفدار مقاومت)،‌ هم در کابینه جدید حضور داشته باشند. وی اعلام کرد: هرچه نمایندگان مستقل اهل‌سنت قبول کنند، ما آن را می‌پذیریم. وقتی به این نمایندگان ابلاغ کنند که می‌توانند اسامی (نامزد خود برای تصدی پست وزارتی در دولت) را به نخست وزیر مأمور تشکیل دولت بدهند؛ ما هم اسامی خود را خواهیم داد.

منبع : تسنیم

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها