درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

شنبه 29 تير 1398 17 ذی‌القعده 1440 Saturday 20 July 2019

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
حسین شیخ الاسلام : تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان حق مسلم ملت ایران بود
1397/08/14 202

حسین شیخ الاسلام : تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان حق مسلم ملت ایران بود

معاون بین الملل مجمع تقریب مذاهب اسلامی گفت: تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان حق مسلم ملت ایران بود که در برابر توطئه‌ها و توهین‌هایی که به مردم ایران و انقلاب صورت گرفت، انجام شد.

حسین شیخ الاسلام  در مراسم راهپیمایی 13 آبان مرکز استان اظهار داشت: دشمنی ملت ایران با امریکا به سال 1332 بر می‌گردد که شعار مرگ بر آمریکا هم در 16 آذر همان سال پایه‌گذاری شد چراکه ملت ایران همواره در برابر ظلم ایستادگی کرده و از حق و حقیقت دفاع می‌کنند.

وی با بیان اینکه امروزه یزید زمانه آمریکا و ترامپ هستند افزود: آمریکا با جنایت‌های فراوانی که در فلسطین و یمن انجام داد و خون بسیاری از افراد بی گناه و مسلمان را پایمال کرد خود را یزید زمانه معرفی کرد. همچنین امروز بعد از گذشت چهل سال از انقلاب اسلامی عده‌ای روشن‌فکرِ احمق به دنبال چرایی تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان هستند.

معاون بین الملل مجمع تقریب مذاهب در این خصوص تصریح کرد: تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان حق مسلم ملت ایران بود که در برابر توطئه‌ها و توهین‌هایی که به مردم ایران و انقلاب صورت گرفت، انجام شد.

شیخ الاسلام با بیان اینکه انقلاب اسلامی از قوانین بین‌المللی پیروی نمی‌کند خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی از این قوانین پیروی نمی‌کند چراکه قوانین بین‌المللی توسط دولت‌ها نوشته شده نه ملت‌ها و بنا به این قوانین آمریکا برای خود حق وتو گرفته اما بر اساس همین قوانین اقدام دانشجویان در راستای تسخیر لانه جاسوسی کاملا قانونی بود.

معاون بین‌الملل مجمع تقریب مذاهب در پایان اضافه کرد: از آن روز تا کنون آمریکا همواره از ملت همیشه در صحنه ایران شکست خورده و امروز نیز مردم با حضور پرشور و قدم‌های آهنین خود همان راه و روش امام خمینی (ره)  را طی نمودند که که این حماسه و نظیر آن مبارزه حق علیه باطل بوده و زمینه ساز ظهور حضرت مهدی (عج) و آزادی قدس است.

منبع : تسنیم

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها