درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

شنبه 29 تير 1398 17 ذی‌القعده 1440 Saturday 20 July 2019

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
پیش‌بینی تشرف گسترده زائران اهل سنت به حرم رضوی در دهه پایانی صفر
1397/07/17 186

پیش‌بینی تشرف گسترده زائران اهل سنت به حرم رضوی در دهه پایانی صفر

رئیس اداره زائران غیرایرانی آستان قدس رضوی گفت: در ایام پایانی ماه صفر و شهادت امام رضا(ع) صدها نفر از زائران پیاده اهل سنت از استان‌های مختلف کشور به حرم رضوی مشرف می‌شوند که این حجم از ارادت نشان از معرفت و بینش عمیق و ژرف آنها دارد.

حسین غلامپور در مشهدمقدس با بیان اینکه طی 6 ماه نخست سال 1100 زائر اردو زبان اهل تسنن از کشورهای هند و پاکستان به زیارت عالم آل محمد(ع) مشرف شده‌اند، اظهار داشت: از میان خیل انبوه مشتاقان زیارت، اهل تسنن نیز علاقه زیادی به زیارت حضرت رضا(ع) دارند و همواره مراتب دلدادگی خود را با زیارت ایشان ابراز می‌کنند.

وی افزود: همچنین در ایام پایانی ماه صفر و شهادت امام رضا(ع) صدها نفر از زائران پیاده اهل سنت از استان‌های مختلف کشور به حرم رضوی مشرف می‌شوند که این حجم از ارادت نشان از معرفت و بینش عمیق و ژرف آنها دارد.

غلامپور تصریح کرد: حضور این زائران از شهرها و کشورهای مختلف سبب شده تا برنامه‌های مختلفی توسط این مدیریت برای آنها اجرا شود و مورد استقبال مسئولان آستان قدس رضوی قرار بگیرند.

وی افزود: بازدید از موزه، تور حرم گردی، اهدای محصولات فرهنگی و بسته‌های متبرک، نمایش فیلم معرفی حرم مطهر رضوی از برنامه‌ها و خدماتی است که این مدیریت به این دسته از زائران ارائه می‌دهد.

منبع : تسنیم

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها