درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

دوشنبه 6 خرداد 1398 22 رمضان 1440 Monday 27 May 2019

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
فراخوان دومین جشنواره عکس وحدت منتشر شد
1397/07/09 122

فراخوان دومین جشنواره عکس وحدت منتشر شد

فراخوان دومین جشنواره عکس وحدت با موضوعاتی همچون تقویت اتحاد و انسجام در جوامع اسلامی، مبارزه با اسلام هراسی و... منتشر شد.

در فراخوان دومین جشنواره عکس وحدت آمده است:

تصویر، زبان و مرز ندارد و در قاب آن می‌توان مفاهیم را به سادگی به مخاطب ارائه و اهداف مطلوب را به بهترین شکل در اقشار جامعه نهادینه کند. از این‌رو با توجه به دسترسی عموم جامعه به شبکه‌های مجازی و نقش مؤثر عکس در این رسانه‌ها، اقدام به برگزاری مسابقه عکس با عنوان “دومین جشنواره عکس وحدت ” کرده ایم ، تا گستره این دستاوردهای مهم از چشم هیچکس پوشیده نماند تا شاهد اخوت بیشتر بین مسلمانان باشیم.اهداف :1 – تقویت اتحاد و انسجام در جوامع اسلامی2 – استعداد یابی3 – مبارزه با اسلام هراسی4 – بازنگری و نشر فرهنگ اجتماعی اسلاممحورهای اصلی جشنواره:1 سبک زندگی2- دستاوردهای نظام3- قدس و فلسطین

مقررات جشنواره :

آثار ارسالی باید در بازه زمانی 1396تا 1397 تولید و یا منتشر شده باشند.عکس‌های ارسالی می‏توانند در جشنواره‌های دیگر جزو آثار شرکت کننده بوده باشند.شرکت همه عکاسان حرفه ای و آماتور ایرانی در این جشنواره آزاد است.حجم فایل ارسالی حداکثر 3 مگابایت و پسوند JPG و مود RGB و حداقل سایز 2000 و حداکثر 4000 پیکسل باشد.آثار ارسالی فقط به صورت تک عکس پذیرفته می‌شود. هر عکاس می تواند حداکثر با ٨ فریم عکس در مسابقه حضور داشته باشد.عکس ها نباید دارای امضای عکاس، واتر مارک و لوگو باشند.آثار می بایست در سایت جشنواره به آدرس iuiff.com ارسال شود و هیچ عکسی خارج از مسیر ذکرشده پذیرفته نخواهد بود.اصلاح رنگ، کنتراست، تیرگی و روشنی و کراپ در عکس‌ها در حدی که اصالت عکس را تغییر ندهد، بلامانع است. در صورت استفاده از افکت‌های گرافیکی در عکس، عکس ارسالی پذیرفته نمی‌شود.

امتیازات:

ضمن اهدا جوایز به منتخبین آثار در هر محور، تمامی آثار برگزیده در مراسم هفته وحدت در معرض نمایش قرار داده خواهند شد. 1 – آثار برگزیده ‌پس از رونمایی در نمایشگاه در قالب کتاب منتشر خواهد شد .2 – تمامی هنرمندانی که آثارشان به نمایشگاه و کتاب مسابقه راه پیدا کند گواهی حضور در مسابقه را دریافت خواهند کرد .دبیرخانه جشنواره:دبیر جشنواره :سلمان امیری 09124405913تهران – خ سمیه – بعد از خیابان مفتح – پ 174 – خبرگزاری تقریبتلفن: 17_02188326512 فکس: 02188326518مهلت ارسال آثار : تا 13/8/97پس از تاریخ اعلام شده اثری در دبیرخانه پذیرفته نخواهد شد.

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها