درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

دوشنبه 6 خرداد 1398 22 رمضان 1440 Monday 27 May 2019

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل : دست‌های کثیف استکبار به دنبال اختلاف‌افکنی بین مذاهب است
1397/07/09 127

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل : دست‌های کثیف استکبار به دنبال اختلاف‌افکنی بین مذاهب است

امام جمعه اردبیل گفت: دست‌های کثیف استعمار به دنبال اختلاف‌افکنی بین مذاهب است.

آیت‌الله سیدحسن عاملی در پانزدهمین سوگواره دهه دوم محرم در اردبیل اظهار داشت: وحدت و یکپارچگی ملت ایران خاری بزرگ در چشم دشمنان است و همیشه دشمنان درصدد هستند با افکار پلید و شوم خود این مهم را از میان برداشته و توطئه‌ای در بین خود مردمراه بیندازند.

وی با اشاره به این که اتحاد قومیت‌ها و ملیت‌ها به خصوص شیعه و سنی در کشور بسیار حائز اهمیت است تصریح کرد: اتحاد و همدلی ملت ایران است که دست‌های کثیف استعمار به دنبال اختلاف‌افکنی بین مذاهب است که تمامی این افکار زاییده برنامه‌های مسموم انگلیس و دشمنان است که نباید در این زمینه هیچ کوتاهی باشد.

امام جمعه اردبیل بیان کرد: مکتب عاشورا رمز اتحاد و وحدت واقعه کربلا است که در این زمینه اتحاد و همدلی لازمه اساسی و ضروری است که باید در این زمینه مبا معرفی الگوهای برتر بتوانیم توطئه‌های دشمنان و استکبار جهانی را خنثی کنیم که این مسئله به نوبه خود بسیار حائز اهمیت است و باید مورد توجه واقع شود.

عاملی تصریح کرد: داشته‌هایمان را مدیون خون پاک شهدای والامقام هستیم و امنیت و اقتدار کنونی کشورمان در سایه خون پاک شهدا رقم خورده که این مسئله برای ما یک امر حیاتی و مهم است که باید این مهم را در جامعه با محوریت احیای نهضت حسینی به حد اعلی برسانیم که در این زمینه باید همگان تلاش کنند.

وی اظهار کرد: امیدواریم مسئولان برنامه‌ریزی منسجمی در راستای ایجاد وحدت و یکپارچگی در بین مردم داشته باشند و مشکلات و موانع را حل کنند و راه رسیدن به عمران و آبادانی و خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان را هموار کنند.

منبع : تسنیم

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها