درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

جمعه 23 آذر 1397 5 ربیع‌الثانی 1440 Friday 14 December 2018

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
مقاومت شیعه و سنی در برابر هجمه‌های دشمن ، تقریب عملی مذاهب است
1397/05/13 82

مقاومت شیعه و سنی در برابر هجمه‌های دشمن ، تقریب عملی مذاهب است

فرمانده سپاه نینوا گلستان با بیان اینکه دشمن در استانی چون گلستان که اقوام و مذاهب متنوع وجود دارد، درصدد انشقاق بین اقوام مختلف است گفت: مقاومت شیعه و سنی در برابر هجمه‌های دشمن، تقریب عملی مذاهب است.

سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی عصر امروز در تکریم و معارفه فرمانده سپاه گنبدکاووس اظهار داشت: آمریکائی‌ها در زمان برجام صراحتاً بیان کردند که در خاورمیانه با یک ابرقدرت در دنیا مواجه هستند. کشور ایران دارای راهبرد است و رهبری دارد که با تیزبینی دنیا را رصد می‌کند� و ملت ایران نیز از رهبر تبعیت می‌کنند.

وی افزود: دنیای سیاسی امروز دنیای غیرقابل‌اعتماد و اطمینان و پیش‌بینی است و زمانی که رئیس‌جمهور آمریکا عربده کشید، رئیس‌جمهور ایران مقابله کرد و انقلابیون به حمایت از وی برآمدند.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان تصریح کرد: دشمن درصدد است تا شجاعت مردم ایران را بگیرد و با این کار، انقلاب اسلامی را از لحاظ محتوا و علائم و نه به جهت فیزیکی به قبل از انقلاب برساند و زمانی که این شجاعت گرفته شود، هیچ مسئول کار نخواهد کرد.

وی تاکید کرد: ایران در دنیا و منطقه تاثیرگذار است و به همه کشورهای اسلامی امید داده و این گفتمان بزرگ عزت را ملت‌های اسلامی پذیرفتند.

معروفی خاطرنشان کرد: راه استحکام ما در برابر هجمه‌های دشمن، تقریب عملی و شعاری به ویژه در استانی چون گلستان با وجود اقوام مختلف است. دشمن در استانی چون گلستان که اقوام و مذاهب متنوع وجود دارد، درصدد انشقاق بین اقوام مختلف است.

وی با تاکید بر دشمن‌شناسی و امام‌شناسی گفت: ما باید به حوزه دشمن‌شناسی و امام‌شناسی توجه ویژه کنیم زیرا در هر زمان که اسلام عقب مانده به دلیل جهل علم و یا جهل عقل در حوزه عدم شناخت امام و دشمن بوده است.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان اظهارداشت: امروز مسئولان به پاس خون شهدا جایگاه خود را دارند� و این شهیدان در زمان جنگ، امام و رهبر را حجت خود می‌دانستند.

در این مراسم رمضانعلی قاسم‌پور به عنوان فرمانده سپاه گنبدکاووس معرفی شد.

منبع : تسنیم

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها