چاپ کردن این صفحه
امام جمعه زاهدان : رهبری انقلاب همواره تهدیدات دشمن علیه نظام اسلامی را خنثی کرده‌اند
1397/03/12 186

امام جمعه زاهدان : رهبری انقلاب همواره تهدیدات دشمن علیه نظام اسلامی را خنثی کرده‌اند

امام جمعه زاهدان گفت: دشمن در چهل سال عمر انقلاب بارها خواست تفرقه بین شیعه و سنی را گسترش دهد اما هم امام راحل و هم رهبر معظم انقلاب این فکر دشمن و دیگر تهدیدات را تا به امروز خنثی کردند.

آیت‌الله عباسعلی سلیمانی ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی اظهار کرد:  هفته پیش روی ما یکی از مهم‌ترینهفته‌های زندگی ما است هفته‌ای که حوادثی همچون  چهاردهم و پانزدهم خرداد را در پیش داریم و همچنین شبهای گرانقدر قدر شبهایی که سرنوشت ما رقم خواهد خورد.

خطیب نماز جمعه زاهدان افزود: دو اتفاق مهم در هفته گذشته رخ داد که اولی درگیری نیروهای مرزبانی و انتظامی با تروریست‌ها بود که باعث انفجار عامل انتحاری و کشف بسیاری سلاح شد که خدا را شاکریم نیروهای مسلح ما اجازه ورود دشمن خبیث را به این مرزوبوم را نخواهند داد، دوم اینکه فراهم کردن جهیزیه هزار زوج از طرف سپاه پاسداران با کمک حرم رضوی اتفاق بسیار خوبی بود که امیدواریم مستمر باشد.

سلیمانی افزود: چهاردهم خرداد رحلت بنیان‌گذار انقلاب اسلامی و انتخاب رهبری معظم انقلاب به سکان‌داری این انقلاب است، جمهوری اسلامی با ماهیت اسلامی که دارد از اول پیدایش با پدیده بحران دست و پنجه نرم میکند اما امام راحل و رهبر معظم انقلاب توانستند بر شرایط تسلط داشته باشند، توانستند تهدیدات دشمن را همیشه خنثی کنند.

وی بیان کرد: امام و رهبر معظم انقلاب با داشتن روحیه عرفانی و ایمانی و انقلابی و با حمایت مردم وفادار و ایمان به مکتب امام راحل و این سرمایه‌های مشترک استاد و شاگرد توانستند انقلاب را حفظ کنند.

سلیمانی افزود: در ماجرای حمله آمریکا به عراق برای آزادسازی کویت بسیاری به رهبر معظم انقلاب گفتند باید با صدام یکی شویم اما رهبری انقلاب این بار هم با هوشیاری بالا این ائتلاف را نقض کردند.

امام جمعه زاهدان گفت: دشمن در این چهل سال بارها خواست تفرقه بین شیعه و سنی را گسترش دهد اما هم امام راحل و هم رهبر معظم انقلاب این فکر دشمن را هم تا به امروز خنثی کردند.

وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب با تفکر و تدبر موضوع حمایت از کالای ایرانی را مدیریت کردند.

منبع : فارس