درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

پنجشنبه 27 دي 1397 10 جمادی‌الاول 1440 Thursday 17 January 2019

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
امام جمعه زاهدان : رهبری انقلاب همواره تهدیدات دشمن علیه نظام اسلامی را خنثی کرده‌اند
1397/03/12 187

امام جمعه زاهدان : رهبری انقلاب همواره تهدیدات دشمن علیه نظام اسلامی را خنثی کرده‌اند

امام جمعه زاهدان گفت: دشمن در چهل سال عمر انقلاب بارها خواست تفرقه بین شیعه و سنی را گسترش دهد اما هم امام راحل و هم رهبر معظم انقلاب این فکر دشمن و دیگر تهدیدات را تا به امروز خنثی کردند.

آیت‌الله عباسعلی سلیمانی ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی اظهار کرد:  هفته پیش روی ما یکی از مهم‌ترینهفته‌های زندگی ما است هفته‌ای که حوادثی همچون  چهاردهم و پانزدهم خرداد را در پیش داریم و همچنین شبهای گرانقدر قدر شبهایی که سرنوشت ما رقم خواهد خورد.

خطیب نماز جمعه زاهدان افزود: دو اتفاق مهم در هفته گذشته رخ داد که اولی درگیری نیروهای مرزبانی و انتظامی با تروریست‌ها بود که باعث انفجار عامل انتحاری و کشف بسیاری سلاح شد که خدا را شاکریم نیروهای مسلح ما اجازه ورود دشمن خبیث را به این مرزوبوم را نخواهند داد، دوم اینکه فراهم کردن جهیزیه هزار زوج از طرف سپاه پاسداران با کمک حرم رضوی اتفاق بسیار خوبی بود که امیدواریم مستمر باشد.

سلیمانی افزود: چهاردهم خرداد رحلت بنیان‌گذار انقلاب اسلامی و انتخاب رهبری معظم انقلاب به سکان‌داری این انقلاب است، جمهوری اسلامی با ماهیت اسلامی که دارد از اول پیدایش با پدیده بحران دست و پنجه نرم میکند اما امام راحل و رهبر معظم انقلاب توانستند بر شرایط تسلط داشته باشند، توانستند تهدیدات دشمن را همیشه خنثی کنند.

وی بیان کرد: امام و رهبر معظم انقلاب با داشتن روحیه عرفانی و ایمانی و انقلابی و با حمایت مردم وفادار و ایمان به مکتب امام راحل و این سرمایه‌های مشترک استاد و شاگرد توانستند انقلاب را حفظ کنند.

سلیمانی افزود: در ماجرای حمله آمریکا به عراق برای آزادسازی کویت بسیاری به رهبر معظم انقلاب گفتند باید با صدام یکی شویم اما رهبری انقلاب این بار هم با هوشیاری بالا این ائتلاف را نقض کردند.

امام جمعه زاهدان گفت: دشمن در این چهل سال بارها خواست تفرقه بین شیعه و سنی را گسترش دهد اما هم امام راحل و هم رهبر معظم انقلاب این فکر دشمن را هم تا به امروز خنثی کردند.

وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب با تفکر و تدبر موضوع حمایت از کالای ایرانی را مدیریت کردند.

منبع : فارس

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها