درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

پنجشنبه 27 دي 1397 10 جمادی‌الاول 1440 Thursday 17 January 2019

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
فرمانده نیروی انتظامی : امنیت مثال زدنی سیستان و بلوچستان مرهون وحدت برادران اهل سنت و تشیع
1397/03/08 208

فرمانده نیروی انتظامی : امنیت مثال زدنی سیستان و بلوچستان مرهون وحدت برادران اهل سنت و تشیع

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه مردم منطقه و مرزنشینان، مرزبانان اصلی کشور بوده و هستند، گفت: امروز به برکت رهنمودهای داهیانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و نیز هم افزایی و وحدت برادران اهل تسنن و تشیع، امنیت مثال زدنی در کشور برقرار است.

سردار حسین اشتری در جمع ریش سفیدان، معتمدان، روسای طوایف،اعضای شورای تأمین و فرماندهان نظامی و انتظامی میرجاوه با آرزوی قبولی طاعات و عبادات روزه داران، گفت: امروز به برکت رهنمودهای داهیانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و نیز هم افزایی و وحدت برادران اهل تسنن و تشیع، امنیت مثال زدنی در کشور برقرار است.

وی افزود: در دهه‌های گذشته کمتر روزی بود که در این منطقه حادثه‌ای رخ ندهد به گونه‌ای که مردم شاهد ناامنی در این منطقه بودند اما امروز به برکت تعامل میان دستگاه‌های امنیتی و انتظامی و نیز مرزنشینان استان، این معضل برطرف و امنیت مطلوبی در این مناطق حاکم شده است.

اشتری به بازدید از هنگ‌های مرزی و نیز تعامل خوب میان مرزبانان و مرزنشینان اشاره و بیان کرد: نیروهای سپاه، ارتش، ناجا، بسیجیان و نیز مردم خوب منطقه با همدلی و هم افزایی نقش بسزایی در ایجاد امنیت پایدار دارند.

وی با اشاره به سفر چند باره خود به منطقه مرزی میرجاوه، گفت: هر زمان که به این منطقه سفر کرده‌ام، شاهد همکاری‌های مضاعفی میان مسئولان و مرزنشینان بوده‌ایم.

این مقام عالی انتظامی با بیان اینکه مردم منطقه و مرزنشینان، مرزبانان اصلی کشور بوده و هستند بر لزوم حفظ انسجام و وحدت موجود تأکید کرد.

فرمانده ناجا به حمله تروریستی اشرار به پاسگاه مرزی «چاهلشکر» و نیز مقاومت مرزبانان در این درگیری ناجوانمردانه اشاره کرد و گفت: اشرار که تاب مقاومت در برابر مرزبانان را نداشتند پا به فرار گذاشته و تلفات سنگینی را متحمل شدند.

اشتری به دیدار خود با سربازی که در میل 89 مرزی مقابل اشرار ایستادگی کرده بود، اشاره و بیان کرد: روحیه شهادت طلبی و ایثار این جوان مثال زدنی بود به طوری که وی در مقابل ده‌ها نفر توانسته بود به خوبی در مقابل آنها مقاومت کند.

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور افزود: برای تقویت مرزها نیازمند تجهیزات مناسب هستیم که این موضوع را از طریق وزارت دفاع پیگیری کرده‌ایم البته قرار است از سوی آنها نیز تجهیزاتی در اختیار مرزبانی قرار گیرد.

اشتری افزود: از سه سال پیش قرارگاه جهادی آموزش را برای ارتقاء توانمندی نیروها راه‌اندازی کرده‌ایم که نتیجه آن امروز به راحتی قابل مشاهده است.

وی ادامه داد: همکاران ما در مقابل هجمه‌های دشمنان ایستادگی خواهند کرد و خداوند را از بابت پوشیدن این لباس مقدس خدمتگزاری شاکریم.

فرمانده ناجا در خاتمه گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران به برکت رهنمودهای داهیانه فرمانده معظم کل قوا و خون شهدا از قدرت دفاعی مناسبی برخوردار است و این موضوع باعث شده دشمنان نتوانند به اهداف خود دست پیدا کنند.

منبع : تسنیم

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها