درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

پنجشنبه 25 مرداد 1397 4 ذی‌الحجه 1439 Thursday 16 August 2018

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
سنندج | ماموستا رستمی : وحدت رمز پیروزی نظام و مردم است
1397/02/08 134

سنندج | ماموستا رستمی : وحدت رمز پیروزی نظام و مردم است

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری رمز پیروزی نظام و مردم را وحدت بیان کرد و گفت: تا زمانی که این وحدت کنونی حفظ شود دشمنان نمی‌توانند نفوذ کنند.

ماموستا فایق رستمی در جلسه هم‌اندیشی نخبگان فرهنگی، سیاسی و اجتماعی استان کردستان با کمیسیون فرهنگی و اجتماعی مجلس که در دفتر نماینده ولی فقیه استان برگزار شد با اشاره به رسالت سنگین علما اظهار داشت: علما محور آشنایی، امنیت فکری و اجتماعی و حامل امانت‌های الهی هستند و وظایف و امانتداری علما همانند انبیا سنگین است.

وی گفت: علما علی‌رغم همه مشکلات مالی که دارند و با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، سنگر ارشاد، راهنمایی، عبودیت و طاعت را ترک نکرده و نمی‌کنند.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: "دولت دوازدهم" در برابر مشکلات علما سکوت کرده و قدمی برنداشته‌اند چرا که علماهایی در سطح استان فرهنگی کردستان با مدارک و تالیفات بالا داریم که صد جلد کتاب تألیف کرده اما متأسفانه مجوز مقدماتی، سطح یک و دو را به وی داده‌اند که جای تأسف دارد و باید مسئولان این را درک کنند.

وی گفت: اگر درایت استقامت و زمان‌شناسی رهبر فرزانه انقلاب و فداکاری ایشان و ایستادگی مردم و نیروهای انقلابی نبود، اکنون سرنوشت کشور همانند کشورهای اطراف بود که زیربنای آنها توسط بیگانگان به غارت رفته است

ماموستا رستمی افزود: حقیقتاً مردم، مسئولان، رهبر و نیروهای فداکار زمان و مکر و حیله دشمن را به‌خوبی شناختند و باید به صبوریت مردم ایران به ویژه کردستان توجه شود چرا که برای حفظ مملکت استقامت و هزاران شهید داده‌اند.

وی اظهار کرد: کردستان دارای استعدادها، منابع خدادادی و ظرفیت‌های گردشگری بی‌نظیری دارد اما متأسفانه بسیاری از جوانان فارغ‌التحصیل کردستانی "بیکار" هستند و شغلی ندارند، در منطقه ما سرمایه‌‌گذار کم است و باید تدبیری اندیشیده شود.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری رمز پیروزی نظام و مردم را وحدت بیان کرد و گفت: تا زمانی که این وحدت کنونی حفظ شود دشمنان نمی‌توانند نفوذ کنند.

ماموستا رستمی با بیان اینکه مبنای نظام جمهوری اسلامی برمبنای شریعت، قرآن و تمدن فرهنگ اسلامی است، تاکید کرد: انتظار داریم نسبت به وضعیت علما که هیچ‌گاه سنگر عبودیت را ترک نکرده‌اند و رابط بین مردم و نظام هستند، رسیدگی شود.

منبع : تسنیم

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها