درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

شنبه 26 آبان 1397 8 ربیع‌الاول 1440 Saturday 17 November 2018

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
آیت‌الله عبدالکریم فرحانی : شیعه و سنی زیر پرچم ولایت در مقابل دشمنان اسلام ایستاده‌اند
1397/01/27 234

آیت‌الله عبدالکریم فرحانی : شیعه و سنی زیر پرچم ولایت در مقابل دشمنان اسلام ایستاده‌اند

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و به برکت وجود امام(ره) و مقام معظم رهبری امروز برادران شیعه و سنی در کنار هم و زیر پرچم ولایت در مقابل دشمنان اسلام ایستاده‌اند.

آیت‌الله عبدالکریم فرحانی در مسجد حضرت فاطمه‌الزهرا(س) کوی طالقانی اظهار کرد: یکی از دلایلی که باعث شد اسلام بتواند حکومتی را به وجود بیاورد که در آن روزگار کشورهای مصر، یمن، روم و ایران را تحت تأثیر قرار بدهد این بود که پیامبر اسلام(ص) توانست بین مسلمانان اخوت و برادری را حاکم کند.

وی افزود: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و به برکت وجود امام(ره) و مقام معظم رهبری امروز برادران شیعه و سنی در کنار هم و زیر پرچم ولایت در مقابل دشمنان اسلام ایستاده‌اند.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: برادری و اتحاد بین مسلمانان باعث شده که دشمنان به فکر ایجاد جنگ‌های مذهبی بیفتند، اما به برکت اسلام و قرآن به اهدافشان نخواهند رسید.

فرحانی با اشاره به اینکه دشمنان اسلام با به وجود آوردن داعش فکر می‌کردند که شیعه و سنی را به جان هم می‌اندازند، بیان کرد: دشمنان به دنبال این بودند که شیعیان و برادران اهل سنت را به جنگ علیه هم تحریک کنند، اما با تدبیر مقام معظم رهبری و علمای با بصیرت اهل سنت نقشه دشمنان خنثی شد.

وی در پایان گفت: امروز هر چیزی که اتحاد و برادری مسلمانان را تهدید کند قطعاً پازل دشمنان اسلام را تکمیل می‌کند. آن حنجره‌هایی که علیه تشییع و اهل سنت حرف بزند، قطعاً مزدور دشمن است.

منبع : فارس

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها