درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

شنبه 26 آبان 1397 8 ربیع‌الاول 1440 Saturday 17 November 2018

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
آیت‌الله حیدری : وحدت و همدلی اقوام مختلف خوزستان توطئه‌های دشمنان را باطل کرده است
1397/01/27 194

آیت‌الله حیدری : وحدت و همدلی اقوام مختلف خوزستان توطئه‌های دشمنان را باطل کرده است

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: همدلی و وحدت اقوام مختلف خوزستان، توطئه‌های دشمن برای ایجاد تفرقه را باطل کرده است.

آیت‌الله محسن حیدری در دیدار با فعالان فرهنگی قوم بختیاری در حوزه علمیه الغدیر، اظهار کرد: در روز بعثت علاوه بر رسالت پیامبر اکرم(ص)، ولایت امام علی(ع) نیز آغاز شد.

وی با بیان اینکه اهل‌ بیت عصمت و طهارت(ع) محور وحدت هستند که قرآن کریم به آنها تأکید کرده است، اضافه کرد: اهانت به اقوام ایرانی محکوم است و دشمن به دنبال ایجاد تفرقه میان قومیت‌های مختلف است.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: همدلی و وحدت اقوام مختلف خوزستان، توطئه‌های دشمن برای ایجاد تفرقه را باطل کرده است و بصیرت و همدلی برادران بختیاری و عرب زیباترین جلوه وحدت اقوام ایرانی در سایه اسلام و تشیع است.

حیدری توضیح داد: مشکلات معیشتی مردم و مسئله انتقال آب خوزستان تنها با وحدت مسؤولان، مردم، طیف‌ها و اقوام مختلف خوزستان قابل پیگیری و حل شدن است.

منبع : فارس

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها