درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

شنبه 31 شهريور 1397 11 محرم 1440 Saturday 22 September 2018

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی : شیعه و سنی همه قدرت خود را در مقابل دشمنان مشترک اسلام به کار گیرند
1397/01/19 199

نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی : شیعه و سنی همه قدرت خود را در مقابل دشمنان مشترک اسلام به کار گیرند

نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی گفت: باید شیعه و سنی دل‌ها و فکرهای خود را به هم نزدیک کنیم و همه قوه و قدرت خود را در مقابل دشمن مشترک به کار بگیریم.

حجت‌الاسلام والمسلمین ابوالقاسم یعقوبی، نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد، امروز در دیدار با شماری از علمای اهل سنت استان، با اشاره به اهمیت وجود رهبری دینی در جامعه اسلامی، اظهار کرد: خداوند راه را نشان داده؛ اما حرکت و رفتن در هر راهی نیازمند رهبر است که این مورد تأیید شیعه و سنی است.

وی خاطرنشان کرد: به فضل الهی مقام معظم رهبری باصلابت در برابر دشمنان ایستاده و همانند کوه استواری انقلاب و نظام را نگاه داشته است.

رئیس شورای استانی حوزه علمیه خراسان شمالی تصریح کرد: امام علی (ع) می‌فرماید امام و رهبر کوه دین است تا دین از تزلزل مصون بماند.

وی با بیان اینکه خداوند برای دین خود میخ‌ها و ستون‌هایی قرار داده است، ادامه داد: رهبر همانند کوه در طبیعت بوده و سبب تثبیت نظام اسلامی می‌شود.

حجت‌الاسلام یعقوبی اظهار کرد: رهبر و جلودار در اسلام مانع از تزلزل دین می‌شود و خداوند این نعمت را به ما عنایت کرده است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی خراسان شمالی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهمیت اتحاد و همگرایی پیروان شیعه و سنی در جامعه اسلامی، تصریح کرد: باید دل‌ها و فکرهای خود را به هم نزدیک کنیم و همه قوه و قدرت خود را در مقابل دشمن مشترک به کار گیریم.

منبع : تسنیم

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها