درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

شنبه 31 شهريور 1397 11 محرم 1440 Saturday 22 September 2018

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
بیرجند| وحدت ایران را در مقابل هرگونه تهدیدی بیمه می‌کند
1396/12/22 194

بیرجند| وحدت ایران را در مقابل هرگونه تهدیدی بیمه می‌کند

دبیرکل جمعیت دفاع از ملت فلسطین گفت: آنچه جمهوری اسلامی ایران را برای همیشه در برابر هرگونه تهدیدی بیمه می‌کند وحدت میان آحاد جامعه است.

زهرا مصطفوی شامگاه یکشنبه در همایش زهرا(س) مقاومت اسلامی اظهار داشت: آنچه جمهوری اسلامی ایران را برای همیشه در مقابل هرگونه تهدیدی بیمه می کند وحدت میان آحاد جامعه است.

وی با بیان اینکه اگر وحدت و یکپارچگی در جوامع اسلامی به ویژه ایران تقویت شود تهدیدات خارجی توان آسیب رسانی را ندارد. 

دبیرکل جمعیت دفاع ازملت فلسطین گفت: ایجاد وحدت واستفاده از ظرفیت تمام آحاد جامعه برای حمایت از مسائل مهم جهان اسلام به ویژه موضوع فلسطین و قدس از ماموریت ها و وظایف جمعیت دفاع از ملت فلسطین است.

مصطفوی افزود: در استانهای متعدد دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین افتتاح شده و امروز این دفتر در خراسان جنوبی به بهره برداری رسید.

وی با بیان اینکه امروز ما انقلاب خود را به جهان صادر کردیم و این زیبایی و برتری گفتمان انقلاب انقلاب اسلامی بوده که فراگیر و ملت های اسلامی به ویژه مردم مظلوم فلسطین آن را پذیرفتند. 

مصطفوی افزود: اگر فلسطین ها بت رژیم منحوس اسرائیل مبارزه می کنند به نوعی از موجودیت جمهوری اسلامی ایران حمایت کرده اند و اگر امروز در سوریه میجنگیم و اعلام می کنیم که از مقاومت مظلوم فلسطین با همه توان پشتیبانی میکنیم،در واقع از موجودیت و استقلال کشور دفاع کرده ایم.

وی با بیان اینکه امروز موضوعاتی که در سوریه، لبنان فلسطین رخ می دهد بخش مهمی از،پروژه صهیونیستی برای از بین بردن اندیشه مردم محور انقلاب اسلامی است،اظهار داشت: برای از،بین بردن این اندیشه مقاوم،رژیم اشغالگر قدس ابزاری محوری برای نظام سلطه تعریف کرده است. 

دبیر کل جمعیت دفاع از،ملت فلسطین گفت: نباید اجازه داد تهدیدات دشمنان به مرزهای کشور راه پبدا کند زیرا تهدیداتی که امنیت و ثبات ملت های منطقه و ملت ایران را نشانه رفته غیر قابل پذیرش از،سوی هر ایرانی با هر سلیقه سیاسی خواهد بود.

رئیس حوزه هنری خراسان جنوبی نیز اظهار داشت: باید به پیشکسوتان انقلاب اسلامی که شجره طیبه انقلاب رابه ثمر رساندند توجه شود. 

کریمیان با بیان اینکه زندگی بدون هدف و زندگی بدون آرمان انسانها را دچار مشکل میکند و آرمان قدس شریف یکی از،نکاتی است امام به جا گذاشته است، افزود: انقلاب اسلامی در آستانه چهل سالگی به بلوغ کامل رسیده و 40 نشان از، پختگی را دارد و بتید نفش هر کدام از افراد به ویژه زنان در انقلاب اسلامی از اهمیت زیادی برخوردار است. 

تسنیم

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها