درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

شنبه 31 شهريور 1397 11 محرم 1440 Saturday 22 September 2018

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
عضو تجمع علمای مسلمین لبنان : اهمیت وحدت اسلامی ناشی از عقیده و ایمان است
1396/12/07 239

عضو تجمع علمای مسلمین لبنان : اهمیت وحدت اسلامی ناشی از عقیده و ایمان است

عضو تجمع علمای مسلمین لبنان گفت: اگر امروز به وحدت اسلامی تأکید می‌کنیم، امری اعتقادی است و وحدت را جزء عقیده و ایمان یک مسلمان می‌دانیم.

شیخ حمد محمد صبح امروز در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی اظهار کرد: اگر امروز به وحدت اسلامی تأکید می‌کنیم، امری اعتقادی است و وحدت را جزء عقیده و ایمان یک مسلمان می‌دانیم.

وی بیان کرد: وحدت را از قرآن کریم و سنت نبوی به دست آورده‌ایم، امروز وحدت بی‌نظیری در بین علمای لبنان و آحاد مردم لبنان برقرار بوده و این ثمره الگو قرار دادن جمهوری اسلامی ایران است.

عضو تجمع علمای مسلمین لبنان تصریح کرد: امروز نظام جمهوری اسلامی ایران و مقام معظم رهبری را الگوی وحدت خود قرار دادیم و همین این امر هم سبب شده است تا در بسیاری از امور موفق باشیم و بتوانیم اهداف الهی را در کشور لبنان پیاده بکنیم.

وی بیان کرد: هدف از سفر به خراسان شمالی اول‌ از همه به خاطر علاقه‌مندی و دوست داشتن کشور ایران اسلامی بود و از آنجایی‌ که این کشور توانسته تجربه بزرگی را در تقریب جهانی داشته باشد و وحدت عملی را در بین مسلمانان دنیا برقرار کند، به همین خاطر هم ما ایران اسلامی را الگوی خود قرار دادیم و همچنین خراسان شمالی را که شنیده‌ایم رنگین‌کمان وحدت است، مقصد سفر خود قرار دادیم.

منبع : فارس

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها