درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

شنبه 31 شهريور 1397 11 محرم 1440 Saturday 22 September 2018

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
امام جمعه اهل سنت ارومیه تأکید کرد ؛ لزوم اتحاد و یکدلی مسلمانان و دوری از اختلاف و تفرقه
1396/12/05 405

امام جمعه اهل سنت ارومیه تأکید کرد ؛ لزوم اتحاد و یکدلی مسلمانان و دوری از اختلاف و تفرقه

امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: بی‌شک در شرایط امروز دنیا مسلمانان باید ضمن ایجاد اتحاد و انسجام در بین خود از اختلاف و تفرقه دوری بجویند.

ماموستا ملا عبدالقادر بیضاوی ظهر امروز در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه اهل سنت ارومیه با دعوت عموم نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و دوری از محرمات و با تأکید بر لزوم اتحاد و وحدت بین مسلمانان اظهار کرد: باید پیروان مذاهب اسلامی اعم از شیعه و سنی با یکدیگر متحد بوده تا بتوانند بر دشمنان مشترک خود فائق آیند.

وی تصریح کرد: متأسفانه دشمنان اسلام و انقلاب از هر راهی برای ضربه زدن به دین و کشور استفاده کرده و در بین مسلمانان، گروه‌های تروریستی تکفیری و سلفی را به وجود آورند و علاوه بر آن، شیعه و سنی را به جان هم انداخته و از این راه سود می‌برند.

امام جمعه اهل سنت ارومیه با تأکید بر اینکه ضرر و زیان در تفرقه و اختلاف است، گفت: بر اساس فرمایشات قرآن کریم، نباید مسلمانان از یکدیگر متفرق شوند بلکه باید متحد باشند تا بتوانند بر دشمنان خود غلبه کنند.

وی بیان کرد: امروزه دشمنان اسلام و ایران و در رأس آن آمریکا و رژیم صهیونیستی که از وحدت و انسجام مسلمانان وحشت دارند، برنامه‌ریزی گسترده‌ای را برای بر هم زدن آرامش در کشورهای مسلمان خاورمیانه انجام می‌دهند.

منبع : فارس

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها