درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

جمعه 26 مرداد 1397 5 ذی‌الحجه 1439 Friday 17 August 2018

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
چابهار | مولوی ساداتی: مهم‌ترین حربه دشمنان انقلاب، ایجاد اختلاف‌های قومی و مذهبی است
1396/11/16 408

چابهار | مولوی ساداتی: مهم‌ترین حربه دشمنان انقلاب، ایجاد اختلاف‌های قومی و مذهبی است

امام‌جمعه اهل سنت شهرستان سراوان بابیان این‌که مهم‌ترین حربه دشمنان انقلاب، ایجاد اختلافات قومی است، گفت: نمونه بارز ایجاد اختلافات قومی حمایت گسترده از جنگ همه‌جانبه علیه انقلاب اسلامی ایران در ۸ سال دفاع مقدس است.

مولوی سیدعبدالصمد ساداتی اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران انفجار نور است؛ جهان غرب و استکبار را به‌لرزه درآورد و سبب بیداری نه‌تنها مسلمانان بلکه ملت‌های زیر ستم و کشورهای جهان سوم شد؛ استکبارستیزی یکی از دستاورد‌های مهم انقلاب است که ملت‌های جهان را با بصیرت و آگاهی به‌طرف آزادی سوق داده است.

وی‌ با بیان این‌که مهم‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی ایران، استقلال و آزادی است، افزود: انقلاب اسلامی با حمایت گسترده مردم و همراهی با نظام نوعی ‌اقتدار مردمی و اسلامی شکل گرفت و دشمنانی که از سوی آمریکا و‌ رژیم وابسته به غرب و هم‌سویان آن‌ها با ضدانقلاب بودند، به‌دلیل به خطر افتادن منافع خود به مخالفت پرداختد.

امام‌جمعه اهل‌سنت سراوان تصریح کرد: مهم‌ترین حربه دشمنان انقلاب، ایجاد اختلاف‌های قومی و مذهبی است که مهم‌ترین نمونه آن حمایت گسترده از جنگ همه‌جانبه علیه انقلاب اسلامی ایران در 8 سال دفاع مقدس بود که با تجهیز کامل دشمن، انقلاب را در اوج فشار‌های سیاسی و اقتصادی قرار دادند.

مولوی ساداتی اقتدار کشور را حاصل استقلال کشور دانست و گفت: در گذشته در بسیاری از حوزه‌ها وابسته به بیگانگان بوده‌ایم اما پس از انقلاب دستاوردهای مهمی حاصل شد.

امام‌جمعه اهل‌سنت سراوان دست‌یابی به توان دفاعی و سلاح‌های موشکی را از دستاوردهای مهم پس از انقلاب اسلامی بیان کرد و گفت: امروز ایران در بسیاری از زمینه‌ها علمی مانند پزشکی خودکفا شده و رغبت دانشمندان در حوزه‌های مختلف علمی دستاوردهای مهمی را به ارمغان آورد که ما وظیفه‌ داریم از استقلال خود مقابل بیگانگان در امور داخلی و سیاست خارجی حراست و حفاظت کنیم.

وی تصریح کرد: دولتمردان و مسئولان وظیفه‌ دارند برای بقا و تداوم انقلاب و تحقق‌بخشیدن سخنان معمار کبیر انقلاب و دستاوردهای آن و همچنین رهنمودهای مقام معظم رهبری که در همه شرایط به‌ویژه شرایط بحرانی، تضمین‌کننده نجات از مشکلات است، تلاش کنند.

منبع : تسنیم

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها