درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

دوشنبه 29 مرداد 1397 8 ذی‌الحجه 1439 Monday 20 August 2018

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
زاهدان|مولوی رسولی‌زاده : سیستان و بلوچستان پس از انقلاب کاملاً متحول شده است
1396/11/14 419

زاهدان|مولوی رسولی‌زاده : سیستان و بلوچستان پس از انقلاب کاملاً متحول شده است

امام‌ جمعه اهل سنت شهرستان سرباز گفت: سیستان و بلوچستان پس از انقلاب کاملاً متحول شده است

مولوی عنایت‌الله رسولی زاده با گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران به معنای واقعی انفجار نور بود چراکه که پس از انقلاب برکات فراوانی در جای‌جای کشور نصیب مردم شد.

وی افزود: در زمان طاغوت و پیش از انقلاب اسلامی ایران، سیستان و بلوچستان به‌هیچ‌عنوان به چشم نمی‌آمد و مردم در این استان با فاجعه‌بارترین و بدترین شرایط زندگی می‌کردند؛ خوانین مختلفی که در بخش‌ها و مناطق سیستان و بلوچستان در زمان طاغوت حضور داشتند جنایات بسیاری را انجام داده و هیچ‌کس نمی‌توانست با آنان صحبت کند.

امام‌جمعه اهل سنت شهرستان سرباز با اشاره به اینکه سیستان و بلوچستان پس از انقلاب کاملاً متحول شده است، تصریح کرد: چهل سال قبل داشتن امکانات حال حاضر برای مردم سیستان و بلوچستان آرزویی دست‌نیافتنی بود اما امروز در دورافتاده‌ترین شهرستان‌ها و روستاهای سیستان و بلوچستان آبادانی و امکانات زیربنایی در حد و اندازه‌ای مناسب وجود دارد.

مولوی رسولی زاده اضافه کرد: مردمی که درگذشته آب و غذایی برای خوردن و کاری برای انجام دادن نداشتند امروز در شرایطی مساوی و برابر با دیگر شهروندان ایران به زندگی مشغول بوده و برای پیشرفت و آبادانی کشور خود تلاش می‌کنند.

وی با تاکید‌بر اینکه اهل سنت مدیون انقلاب است، خاطرنشان کرد: درگذشته نه ما مدرسه علمیه‌ای داشتیم و نه مسجدی، اما امروزه به برکت انقلاب و رهبری فرزانه امام خامنه‌ای در همه مناطق سیستان و بلوچستان و ایران مدارس علمیه و مساجد اهل سنت بناشده است.

مولوی رسولی زاده اذعان داشت: این‌که امروزه به‌راحتی می‌توانیم در انتخابات شرکت کرده و سرنوشت خودمان را تعیین کنیم یا در بهترین مدارس و دانشگاه‌های کشور تحصیل‌کرده و هیچ محدودیتی در انتخاب شغل و فعالیت نداریم نیز از برکاتی است که پس از انقلاب شامل مردم استان سیستان و بلوچستان شده و باید برای آن شکرگذار باشیم.

این مدرس حوزه علمیه اهل سنت در پایان با تأکید بر اینکه اهل سنت جانشان را برای انقلاب می‌دهند، تصریح کرد: دفاع از ارزش‌های انقلابی برای شیعه و اهل سنت در اولویت بوده و ما برای دفاع از این انقلاب تا آخرین قطره خون ایستادگی می‌کنیم، همان‌گونه که تا به امروز در برابر استکبار ایستادگی کرده‌ایم.

منبع : تسنیم

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها