درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

دوشنبه 29 مرداد 1397 8 ذی‌الحجه 1439 Monday 20 August 2018

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
سنندج| ماموستا خدایی : اقتدار نظام جمهوری اسلامی در سایه رهبری امام خامنه‌ای در دنیا می‌درخشد
1396/11/14 306

سنندج| ماموستا خدایی : اقتدار نظام جمهوری اسلامی در سایه رهبری امام خامنه‌ای در دنیا می‌درخشد

امام جمعه سنندج گفت: پیشرفت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی در سایه رهبری ابرمرد مجاهد، عارف و شجاع، دانا و مدبر امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) همچون ستاره‌ای درخشان در دنیا می‌درخشد.

ماموستا عبدالرحمن خدایی در خطبه‌های نماز جمعه این شهر ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه نمازگزاران و دعای خیر و طلب شفای عاجل برای همه مریضان اظهار داشت: امیدوارم خداوند با لطف و کرم بی‌پایان خود طاعات و عبادات همه نمازگزاران حاضر در مسجد را قبول کند.

وی با اشاره به فرموده خداوند در آیه 160 سوره آل‌عمران قرآن گفت: اگر مسلمانان پشتیبان دین خداوند باشند هیچ‌ کس با هیچ قدرت و جمعیتی نمی‌تواند بر مسلمانان غلبه کند، دشمنان در غزوه بدر خیلی به خود اعتماد داشتند اما خداوند آنان را نابود و مسلمانان را پیروز کرد.

امام جمعه سنندج با یادآوری فرموده حضرت رسول اکرم(ص) تصریح کرد: ای آدمی‌زاد، پروردگار همه انسان‌ها یگانه است و هیچ کس بر هیچ کس دیگر جز به‌برکت تقوا و پرهیزگاری برتری ندارد بنابراین امیدوارم حق‌تعالی قلب و روح همه ما مسلمانان را آماده و نورانی کند و جزو رحمت خود قرار بدهد.

وی با توجه به فرموده خداوند ادامه داد: باید قلب و دل مسلمانان نسبت به یکدیگر پاک باشد، حسود نباشند، غیبت و فتنگی نکنند، امین باشند، ظلم نکنند و از مال حرام دوری کنند.

ماموستا خدایی در بخشی دیگر از خطبه‌های خود با گرامیداشت یاد و خاطره تمام شهیدان انقلاب اسلامی و اشاره به 12 بهمن‌ماه افزود: هرساله بهمن‌ماه شادی و خوشحالی در ذهن ایرانیان تداعی می‌شود.

وی اظهار کرد: حضرت امام خمینی(ره) پس از 15 سال دوری از وطن در روز 12 بهمن‌ماه سال 57 به وطن بازگشت و در روز 22 بهمن‌ماه طاغوتیان نابود شدند و نظام جمهوری اسلامی شکل گرفت و از خداوند طلب می‌کنیم که همیشه بر دوام باشد.

امام جمعه سنندج با یادآوری اینکه از روز 12 تا 22 بهمن‌ماه ایام‌الله دهه فجر و روزهای برکت انقلاب اسلامی است، گفت: انقلاب اسلامی ایران با رهبری عالم ربانی حضرت امام خمینی(ره)، خون شهیدان گرانقدر و ایستادگی مردم متعهد، هوشیار، باایمان و وفادار کشور در برابر دشمنان به پیروزی رسید.

ماموستا خدایی با تبریک سالگرد پیروزی انقلاب خاطرنشان کرد: پیشرفت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی در سایه رهبری صالح، ابرمرد مجاهد، عارف و شجاع، دانا و مدبر امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) همچون ستاره‌ای درخشان در دنیا می‌درخشد.

امام جمعه سنندج بیان کرد: امیدوارم همانند همیشه مسلمانان «پیروز و سربلند» و دشمنان نظام «خوار و ذلیل» باشند.

منبع : تسنیم

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها