درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

شنبه 27 مرداد 1397 6 ذی‌الحجه 1439 Saturday 18 August 2018

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
ماموستا خدایی: اغتشاش‌گران با ایجاد تفرقه و بهانه‌کردن معیشت مردم دنبال تضعیف نظام هستند
1396/10/16 374

ماموستا خدایی: اغتشاش‌گران با ایجاد تفرقه و بهانه‌کردن معیشت مردم دنبال تضعیف نظام هستند

امام جمعه اهل سنت سنندج گفت: اغتشاش‌گران با ایجاد تفرقه و بهانه‌کردن معیشت مردم به‌دنبال تضعیف نظام هستند اما اغتشاش همیشه "ناخوشایند و محکوم" است.

ماموستا عبدالرحمن خدایی با اشاره به تجمع تعداد اندکی افراد فرصت‌طلب و هنجارشکن که با بهانه‌های مشکلات اقتصادی به‌دنبال اغتشاش و ایجاد ناامنی در جامعه هستند، اظهار داشت: به‌لطف خداوند "امنیت و آسایش" در کشور برقرار است و "محبت" بین مردم و مسئولان نظام وجود دارد اما دشمنان می‌خواهند با دسیسه‌های مختلف، ایجاد تفرقه و بهانه‌کردن معیشت مردم، نظام و عشق، علاقه و پشتیبانی مردم نسبت به انقلاب را تضعیف کنند.

وی گفت: امیدوارم مسئولان بیشتر به‌فکر مشکلات مردم باشند و مردم نیز همانند همیشه دشمن‌شناس باشند و از نفاق و تفرقه‌ای که دشمنان برنامه‌ریزی کرده‌اند، دوری کنند.

امام جمعه سنندج با بیان اینکه اغتشاش همیشه "ناخوشایند و محکوم" است، تصریح کرد: باید همه با هم متعهد و پشتیبان نظام جمهوری اسلامی باشیم و برای تقویت امنیت و آسایش کشور از هیچ تلاشی دریغ نکنیم.

این عالم برجسته اهل سنت عنوان کرد: مدت‌هاست که دشمنان قسم‌خورده نظام با انواع فتنه، دسیسه و تحریم‌ها دنبال ایجاد ناامنی و اغتشاش در ایران بودند اما توطئه‌ اغتشاش‌گران با شکست رو‌به‌رو شد و خوشبختانه نیت و هدف مسئولان نظام نیز برطرف‌کردن مشکلات معیشتی مردم است.

ماموستا راستی خطاب به تمام جوانان کشور و کردستان افزود: امیدوارم تمام مردم و جوانان برای حفظ "اتحاد و یکدلی" تلاش کنند و اگر مشکلاتی هم دارند از روی آگاهی و روش مناسب آن را بیان کنند.

منبع : تسنیم

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها