درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

شنبه 27 مرداد 1397 6 ذی‌الحجه 1439 Saturday 18 August 2018

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
امام جمعه اهل تسنن راز و جرگلان: اطاعت از ولی امر زمان تنها راه نجات از فتنه‌هاست‌
1396/10/16 388

امام جمعه اهل تسنن راز و جرگلان: اطاعت از ولی امر زمان تنها راه نجات از فتنه‌هاست‌

حاج گلدی آخوند کمالی مشاور استاندار خراسان شمالی در امور اهل سنت در بیانیه‌ای از حضورآحاد ملت ایران در راهپیمایی یوم‌الله نهم دی تشکر  قدردانی کرد.

در بخشی از این بیانیه آمده است: مردم خراسان شمالی درحالی‌که عده‌ای از مدت‌ها قبل سعی داشتند تا با شیوه‌های گوناگون راهپیمایی یوم‌الله نهم دی‌ماه را کم‌اهمیت جلوه دهند٬ دوباره حماسه آفریدند دوباره همان مردمی که آزمون‌های سخت را با سربلندی پشت سر گذاشتند حماسه خلق کردند. آفرین به شما مردم حماسه‌آفرین گنجینه معرفت‌ها، کرد، ترک، ترکمن، فارس و از هر قوم و نژادی که هستید.

امام جمعه اهل تسنن استان خراسان شمالی در ادامه این بیانیه تاکید کرده است: آگاه باشید دشمن قسم‌خورده ما همان‌طور که در فتنه 88 نشان دادند٬ هیچ‌ وقت  و هیچ زمان از دشمنی با ایران اسلامی کوتاه نخواهد آمد و این ما را وادار می‌کند که همواره هوشیار باشیم تا کشتی انقلاب اسلامی را از میان امواج پرتلاطم دشمنان داخلی و خارجی به‌سلامت عبور دهیم.

آخوند کمالی تصریح کرد: امروز وظیفه من و شماست در هرجایی که هستیم در سایه اطاعت از ولی الامر زمان اجازه ندهیم عده‌ای به هر بهانه‌ای باعث اختلال و سلب امنیت در جامعه شوند. امروز جامعه اهل سنت خراسان شمالی برافزایش آگاهی و بصیرت در بین گروه‌های مختلف به‌ویژه جوانان بیش از هرزمانی تأکید می‌کند.

منبع : تسنیم

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها