درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

چهارشنبه 25 مهر 1397 6 صفر 1440 Wednesday 17 October 2018

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
مولوی اسحاق مدنی : مسلمانان باید در راستای تحقق اسلام به اتحاد پایبند باشند
1396/10/02 304

مولوی اسحاق مدنی : مسلمانان باید در راستای تحقق اسلام به اتحاد پایبند باشند

ایب‌رئیس شورای عالی مجمع تقریب مذاهب اسلامی با تأکید بر تقویت وحدت اسلامی گفت: مسلمانان باید به مذاهب خود و در راستای تحقق اسلام به وحدت اسلامی پایبند باشند.

مولوی اسحاق مدنی در سومین همایش طنین وحدت و بزرگداشت امام‌جمعه فقید اهل‌سنت جزیره خارگ، با تأکید بر تقویت وحدت اسلامی در جهان اسلام اظهار داشت: مردم جزیره خارگ با اتحاد و وحدتی دارند نماد وحدت مسلمانان هستند و این جزیره در عرصه‌های مختلف انقلاب اسلامی نقش مهم و تأثیرگذاری داشتند.

وی خارگ را جزیره مقاوم نام برد و افزود: مردم خارگ در هشت‌سال دفاع‌مقدس با ایستادگی همه‌جانبه چنان رشادتی از خود نشان دادند که نماد مقاومت معرفی شدند.

نایب‌رئیس شورای عالی مجمع تقریب مذاهب اسلامی با بیان اینکه همه مذاهب اسلامی باید وحدت همه‌جانبه داشته باشند افزود: دشمنان مقاصد خودشان را از اسلام مقدم‌تر می‌دانند؛ اسلام واقعی از هر منفعتی مقدم‌تر است و اگر این مهم را در عمل و کردار قبول داریم در رویه وحدت موفق خواهیم بود.

وی با اشاره به اینکه دشمنان اسلام را ذبح کرده‌اند، تصریح کرد: نام اسلام را ذبح می‌کنند و با این دنیای ثروت و نفت و قدرت که در جهان اسلام وجود دارد، مسلمانان یمن از گرسنگی دچار وبا شده‌اند.

منبع : تسنیم

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها