درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

چهارشنبه 25 مهر 1397 6 صفر 1440 Wednesday 17 October 2018

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
آیت‌الله ناصر مکارم‌شیرازی در پیامی از برگزاری کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی تقدیر کرد.
1396/09/21 350

آیت‌الله ناصر مکارم‌شیرازی در پیامی از برگزاری کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی تقدیر کرد.

یکی از مراجع عظام تقلید گفت: در دنیای پرغوغای کنونی که هر روز فتنه‌ها به صورت‌های مختلف بر ضد مسلمین جهان ایجاد می‌شود، وحدت مسلمین مهم‌ترین وظیفه همه ماست.

آیت‌الله ناصر مکارم‌شیرازی در پیامی از برگزاری کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی تقدیر کرد.

در پیام آیت‌الله مکارم‌شیرازی خطاب به حجت‌الاسلام‌والمسلمین محسن اراکی دبیر کل محترم مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی آمده است: در دنیای پرغوغای کنونی که هر روز فتنه‌ها به صورت‌های مختلف بر ضد مسلمین جهان ایجاد می‌شود، وحدت مسلمین مهم‌ترین وظیفه همه ماست.

در ادامه این پیام آمده است: بحمدلله کنگره وحدت اسلامی امسال از نظر کمیت و کیفیت بسیار باشکوه بود و وسیله مؤثری برای پیشرفت مسلمین و ایستادگی در مقابل دشمنان است.

در این پیام آمده است: امیدوارم این مسیر را همچنان ادامه دهید و بر افتخارات آن مجمع بیفزایید و موجبات رضای الهی و بنیان‌گذار اسلام را بیش از پیش فراهم سازید و این‌جانب هم به سهم خود از زحمات جنابعالی و دوستانتان صمیمانه تشکر می‌کنم.

در پایان پیام این مرجع تقلید تصریح شده است: همچنین از ابراز محبتی که درباره حقیر داشته‌اید سپاسگزارم. امیدوارم در سایه عنایات پروردگار و توجّهات حضرت ولی‌عصر (عج) موفق و منصور باشید.

منبع : فارس

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها